Ord. praktického lékaře pro dospělé
Nádražní 774, Most

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Jsem velmi vážně nemocná a Paní doktorka se mi snaží můj život usnadnit a vylepšit jak jen to jde. Je milá, lidská a moc hodná. Sestřička je šikovná, krev dokáže odebrat každému a to v rekordním čase, zároveň je též milá. Prostorná čekárna je ovšem většinou plná a čekací doba je příšerná, za to ovšem lékařka nemůže. Kdo chce kvalitu, vyplatí se počkat.

K paní doktorce jsem odešla od mé obvodní lékařky v Litvínově,
raději dojíždím a vůbec toho nelituji, po odborné stránce je
skvělá, vždy mi vše vysvětlí.

Velmi ochotná, příjemná a po odborné stránce opravdu skvělá. Všem doporučuji!

nejlepší paní doktorová v Mostě,zachránila mi v devadesátých letech život a za to ji děkuji Milan D.

S prací a přístupem Mudr. Rydvanové mám jen výbornou zkušenost! Pokud k ní přijdu s jakýmkoliv problémem, nikdy mne neodbyde, vždy pečlivě vyšetří, a pokud si není jistá svou diagnozou, vždy mne pošle ke specialistovi (a ten vždy potvrdil původní diagnozu lékařky :-) Je pravda, že v čekárně bývá hodně pacientů, ale doktorka nově zajistila automatický systém pro pacienty, takže víte kdy jste na řadě .... ..... i když já si vždy ráda počkala i před zavedením pořadových čísel :-) DOPORUČUJI

Vstricnost, vzdy se snazi najit nejlepsi lek vyhovujici i cenou,pokud mi jiny cenove nevyhovuje, citliva

Velmi svědomitá lékařka, pokud nebylo možné problém vyřešit, vždy mne poslala k specialistovi.Nikdy mne neodbyla paralenem, jak zde naznačují ostatní.Je pravda, že v čekárně někdy strávím dost dlouhou dobu, ale pokud bych s paní doktorkou nebyla spokojená, vždy si mohu najít jiného- méně schopného lékaře,který má málo pacientů a v čekárně prázdno. Problém je spíše s "pacienty", kteří si neuvědomují, že tím, že si přijdou "jen pro recept, potvrzení,výpis z dokumentace atd" vlastně drze předbíhají ostatní, kteří čekají.

Velmi dobrá lékařka, ochotná, starostlivá o pacienty, výborná diagnostička. Všem doporučuji. Velmi svědomitá a příjemná lékařka.

pohoda

Pracuje poctivě, je zodpovědná. Má velmi pěkný přístup k pacientům. Někdy trochu úzkostlivá (i když tento pocit je subjektivní). V ordinaci však chybí lepší organizace práce, jsou zde velmi dlouhé čekací doby. Podle mých laických zkušeností je dobrá diagnostička.