Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Znojemská 235, Moravský Krumlov
Praktický zubní lékař

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
G
Ověřeny pacient
Umístění: Praktický zubní lékař

Díky paní zubařce jsem měla strach z návštěv u jakéhokoli jiného zubaře. Na krvácení z dásní mi nic neřekla, když ji ji řekla, že mě bolí zub řekla jen, že to bude ASI obnazene krčky... Co s tím dělat nebo jak To zamezit nebo cokoliv už neřekla. Vrtání je pro mě zlo a i přesto mě dokázala ještě nadat, že ji nemám utíkat. A na vyvrtany zub dala plombu, která uzavřela mezeru mezi dalším zubem, tudíž se mi udělal další kaz.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Já osobně jsem díky paní doktorce nebyla u zubaře hodně dlouho,díky ní mám ze zubařů strach. Její vyšetření bolí. A když jsem přišla s malých kouskem ulomeným tak mi můj zub zbrousila tak že z něj mám půlku a šílená bolest o injekci sem si mohla nechat jen zdát..ale proč by jí záleželo na názoru nezletilé v té době.A jako osoba moc příjemná taky není asi nemá ráda děti, proto nás taky trápila celou základku:-(


Dostat se na křeslo této paní je nutné zlo. Při broušení jedničky dokázala zbrousit další tři zuby, takže to, co jsem ještě měla zdravé mi naprosto zlikvidovala.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient

Jsem spokojený, když vrtá, ukecá vás tak, že o tom ani nevíte. Má zdravý úsudek, nic nedohání ad absurdum. Umí pochválit...když je za co :-)


P

Ja jsem velice spokojen. K hodnoceni pani MG bych jen chtel podotknout, ze se opravdu mohlo jednat o zubni kaz. Nejsem stomatolog, ale myslim si, ze se to zjistuje tzv. soundou, na konci to vypada jako zahnuta jehla. Podle tvrdosti dane tecky poznate, zda jde o zubni kamen ci kaz. Jen by me zajimalo, jak jste poznala, ze to byl zdravy zub?


M

opravdu nedopoučuji. vyvrtala mi zdravý zub, protože černý zubní kamen ve formě tečky považovala za kaz. navíc mi neodhalila náběh na paradontozu :(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti