Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Byla jsem v šoku z chování paní doktorky. Celou dobu byla velice arogantní, nepříjemná a chovala se jako, že ona ví vše a já jsem ubožák co jí tam otravuje.Otázky nepříjemné, neměla ani zájem pomoci ( gynekologii jsem navštívila zoufalá, jelikož můj lékař měl dovolenou). Na gyn. ambulanci jsem volala den předem jestli tam mohu přijet, popsala jsem problém který mám a bylo mi řečeno, že určitě a jaké jsou možnosti. Po příchodu do ordinace mi bylo sděleno, že nic takového dělat nebude a že tam jsou nezkušené sestry a nevědí co mi říkají po telefonu ( to co mi po tel. sestra říkala je běžné a není problém to udělat jinde jak jsem si zjistila). Jen mě mrzí, že člověk se pak cítí jako špinavý kus hadru a pomoci se nedočká a že neumím být tak arogantní a nepříjemná, abych se tomu bránila. Lituji všechny maminky, které při porodu vyfasují tuto lékařku a nejen rodičky ......

Umístění: Nemocnice Hořovice - NH Hospital, a.s. Jiný

Z chování paní doktorky jsem byla v šoku. Chovala se nepříjemně, arogantně, měla jsem pocit, že ji obtěžuji. Nenechala mě ani dostatečně vysvětlit můj problém. Věřím v její odbornost a zkušenosti, ovšem citlivost, respekt a profesionální komunikaci postrádám.

Na to že nepatří mezi nejmladší lékařky, je překvapivě milá a pohodová. Příjemné vystupování, vše vysvětlí a ještě se s ní zasmějete.