Hrádek

Umístění: Ordinace Zánět

Hrůza ! Po několikátem incidentu kdy doktorka volala v ordinaci a v čekárně bylo plno a po dvou hodinách nikoho nevyšetřila, jsem odjela na pohotovost kde mě vyslechli proč nejedu ke svému obvodní lékařce když je všední den. Vysvětlení : když tam jedu ona neordinuje i když má otevírací hodiny ! Patky neexistuje aby tam byla. V čekárně čekáte dvě až tři hodiny i když jste na řadě aby vás vyšetřila ... Dodatek lékaře na pohotovosti : jste asi třetí co dne přijela od paní Fialové . Raději budu dávat 90 Kč než tohle ! Při dotazů jestli by byla ochotná mi vystavit potvrzení o prohlídce mi bylo uděleno že to nedává pouze do ŽK .. vysoká škola nemá ŽK :D ....

Umístění: Ordinace

Tomu člověku se nedá říct lékař. Křičí bez důvodně a uráží lidí. Vubec nema co delat mezi lidi a vůbec ne léčit. Chtěla jsem po ní doporučení na Diabetologie a řekla že si mám zařídit sama . Byla urážliva nepříjemna nadávala a vůbec si myslím ze se ma sama léčit u neurologa

Q

Nevím co všichni máte. Já k ní chodím už dlouho a je výborná. V životě jsem neslyšel , že by si řekla o úplatek. Jestli někomu z vás ano tak jste se měli obrátit na policii a ne tady anonymně házet špínu bez důkazu. Je šikovná a daří se jí. To bude asi ta chyba,protože závist je u nás velmi rozvinutá. Občas přijde později,ale víte proč? Jednou třeba kvůli mě,protože jsem byl po vážném úrazu a bylo mi špatně. Zastavila se u mě doma a zkontrolovala mě bez ohledu na to,že holt lidé z chcřipkou chvíli počkají. A nikdy nechtěla žádné peníze,to říkáte kraviny. Choďte jinam když se vám nelíbí. Já tam rozhodně zůstanu.

Před 14 dny zachránila tato lékařka mému manželovi život, stěžoval si na velkou bolest v noze, byl oteklý, poslala ho na vyšetření do rokyc. nemocnice, místní odborný personál však zcela pochybil. Když naše lékařka druhý den obdržela výsledky jeho vyšetření, neprodleně zavolala záchranku a manžela odvezli do FN Plzeň. Byl v ohrožení života, rozsáhlá trombóza, prodělal 3 x trombolýzu. Těžký průběh nemoci i léčby, jeho organismus reagoval špatně na léčbu. Chci ji i tímto poděkovat, protože to není poprvé, co tato lékařka věděla víc než odborní lékaři v rokycanské nemocnici. Možná ne úplně všem sedne to, že je rázná a otevřená, ale já jsem za to ráda. Nebýt jejího rychlého a rázného jednání, byla bych nejspíš dnes již bez manžela. Přesvědčila mně opět o tom, že její odbornost daleko přesahuje rámec obvodního lékaře. dokonce zavolala k nám domů a zajímala se jak je s manželem, takže jí opravdu na lidech záleží.

je dobra nemuzu si na ni stezovat

dobrá písařka na PC,možná i dobrá Mudr.

Paní doktorka Fialová je profík a vždy když je nějaký problém tak ho vyslechne a v případě nutnosti okamžitě pošle na vyšetření na specilizované pracoviště

Je fajn vyslechne poradí.

Umí léčit jen antibiotikama. Velmi nepříjemná!! A bez poplatku vás ani nepozdraví. Pozor na ni!! No každý si musí vybrat sám!

Je to nejlepší doktorka jakou znám. Člověk na pravém místě a odborník.