ORL ORDINACE VITOUL, s.r.o.
náměstí Národních hrdinů 769/2, Olomouc

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: ORL ORDINACE VITOUL, s.r.o. Jiný

Měla jsem velký problém s rovnováhou a paní doktorka okamžitě poznala, že je to zapříčineno uchem. Léky,co mne předepsala ,mi zabraly velice rychle . Předtím jsem se s tim dost dlouho trapila. Sleduje můj stav i nadále a já jsem s paní doktorkou i jeji sestřičkou moc spokojená. M.K

Umístění: ORL ORDINACE VITOUL, s.r.o. Jiný

Moc příjemná lékařka i sestřička! Do takové ordinace je radost chodit. Jinak se lékařům spíše vyhýbám. Tuto ordinaci opravdu doporučuji!!!

Paní doktorka se sestřičkou jsou lidé na svém místě. Je to nejen opravdový specialista profesionál, který při prohlídkách opravdu pacienta vyšetří, ale je velmi laskavá, vtipná a ráda poradí nejen v oblasti ORL. Jako plus bych řadila příjemné prostředí ordinace (SPEA- centrum Olomouce, vybavení ordinace).
Jsem velice spokojená, nevýhoda je velké množství pacientů - ani se ale nedivím :)

Musím poděkovat paní doktorce i sestřičce za vzornou péči, kterou mi obě poskytly. S problémem (perforace nosní přepážky), jsem se na ni obrátila a spousta ORL specialistů jej nechtěla řešit, protože pro to prý údajně řešení nebylo. Paní doktorka mi poradila a poskytla pomoc hned po první návštěvě. Objednala mě po poradny k prim. MUDr. Hozovi, ten dal termín zákroku a do měsíce byl můj problém vyřešen.
Musím přiznat, že jsem si paní doktorku ze zoufalství našla přes internet a dobře jsem udělala. Se sestřičkou jsou obě příjemné, vstřícné a na vysoké lidské i profesionální úrovni. Můžu jen doporučit a nikam jinam už bych při jakýchkoliv potíží co se týče ORL nešla.

Paní doktorka společně se sestřičkou jsou excelentní. Velmi lidský, laskavý a zároveň profesionální přístup byl následován evidentně správnou diagnózou problému. Mohu jen doporučit a přeji jim krásné svátky a mnoho osobních úspěchů.

C

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Vyléčila mne z chronických potíží, se kterými si v minulých třech letech neporadil praktický lékař, ani další 3 ORL lékaři, které jsem navštěvoval. Její milý přístup a ochotu mohu jen doporučit.