Markéta Vitoul, otorinolaryngolog Olomouc

MUDr. Markéta Vitoul

Uložit

Otorinolaryngolog Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

náměstí Národních hrdinů 769/2, Olomouc
ORL ORDINACE VITOUL, s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: ORL ORDINACE VITOUL, s.r.o. Jiný

Moc příjemná lékařka i sestřička! Do takové ordinace je radost chodit. Jinak se lékařům spíše vyhýbám. Tuto ordinaci opravdu doporučuji!!!


Ověřeny pacient

Paní doktorka se sestřičkou jsou lidé na svém místě. Je to nejen opravdový specialista profesionál, který při prohlídkách opravdu pacienta vyšetří, ale je velmi laskavá, vtipná a ráda poradí nejen v oblasti ORL. Jako plus bych řadila příjemné prostředí ordinace (SPEA- centrum Olomouce, vybavení ordinace).
Jsem velice spokojená, nevýhoda je velké množství pacientů - ani se ale nedivím :)


Ověřeny pacient

Musím poděkovat paní doktorce i sestřičce za vzornou péči, kterou mi obě poskytly. S problémem (perforace nosní přepážky), jsem se na ni obrátila a spousta ORL specialistů jej nechtěla řešit, protože pro to prý údajně řešení nebylo. Paní doktorka mi poradila a poskytla pomoc hned po první návštěvě. Objednala mě po poradny k prim. MUDr. Hozovi, ten dal termín zákroku a do měsíce byl můj problém vyřešen.
Musím přiznat, že jsem si paní doktorku ze zoufalství našla přes internet a dobře jsem udělala. Se sestřičkou jsou obě příjemné, vstřícné a na vysoké lidské i profesionální úrovni. Můžu jen doporučit a nikam jinam už bych při jakýchkoliv potíží co se týče ORL nešla.


B
Ověřeny pacient

Paní doktorka společně se sestřičkou jsou excelentní. Velmi lidský, laskavý a zároveň profesionální přístup byl následován evidentně správnou diagnózou problému. Mohu jen doporučit a přeji jim krásné svátky a mnoho osobních úspěchů.


C
Ověřeny pacient

Paní doktorka je profesionál na svém místě. Vyléčila mne z chronických potíží, se kterými si v minulých třech letech neporadil praktický lékař, ani další 3 ORL lékaři, které jsem navštěvoval. Její milý přístup a ochotu mohu jen doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti