Soukromá ordinace dětské lékařky
Lesní 620, Milovice

Paní doktorka i sestřička jsou ochotné a vstřícné. Chodím s ním od narození Martínka (na jaře mu budou 2 roky). Naprostá spokojenost. Všem doporučuji Petra Mejzlíková

Moc suprová lékařka i sestřička. Obě jsou moc milé a vstřícné. Paní doktorka nikdy nic nezanedbala a je důsledná po všech stránkách.

K paní doktorce chodíme necelé dva roky se synem a zatím spokojenost. ATB nám "necpe" za každou cenu, je velmi vstřícná, co se týče očkování - nechcete, nenutí. Vysvětlí proč ano, a když nechcete i po vysvětlení, tak Vám neřekne, jste špatný rodič. Sestřička i paní doktorka jsou moc milé, ochotné a obě Vám zvednou telefon i mimo prac.dobu nebo v neděli, či ve svátek a poradí. Čekáme druhé dítě, a jsem moc ráda, že paní doktorka k sobě bere sourozence. Také mě potěšila, když jsem jí poprvé volala, cca tři měsíce před narozením syna, zda nás vezme, řekla, že si dělá poznámku a bere na vědomí, že k ní chceme. Po narození malého jsem se k ní objednávala s malým, a opravdu si poznámku někde udělala. Věděla o nás a na první návštěvu přišly i se sestričkou k nám domů. Může se to zdát jako maličkost, ovšem mě to potěšilo. :-) V čekárně, pokud nemá skutečně plno dlouho nečekáme. Při objednání jdeme na řadu dle objednaného času. Když v čekárně nikdo není, jakmile "bouchnou" dveře, už vykukuje sestřička, pokud nemá pacienta. Doporučuji. Hanka M.

Zkušenost, ochota a přívětivost nade vše. Sestřička rovněž velmi ochotná a pracovitá. Vřele doporučuji.

paní doktorka je ochotná a milá, výhrady mám k jejím ordinačním hodinám často se stane, že přijedeta a doktorka není, zástup je až v Nymburce, o bližší stanovení diagnozy nebo využití nějakých vyšetření nemá zřejmě paní doktorka zájem, , diagnoza je vždy zřejmě viroza a když se s dítětem trápíta další týden tak je to zřejmě zánět, takové diagnozy si najdu sám po internetu, pokud chcete nějaké pečlivější vyšetření musíte paní doktorku přesvědčit, jen musím pochválit že se paní doktorka zlepšila v předepisování cenově dostupnějších léků a už nám nenabízí různé drahé speciality, které bez výhrady nikdy nepomohly, celkově ale nespokojenost uvyžujeme o jiné lékařce

Tto paní doktorka je naprosto skvělá

Velmi ochotná a zkušená paní doktorka.

Výborná paní doktorka

s paní doktorkou jsme spokojení, je hodná, a velmi ochotná. nová sestřička je taky super.děti ji mají moc rádi.
kdykoliv zavoláme, že máme problém, i po pracovní době, ve svátek, vždy ochotně poradí.
jediná výtka - někdy se mi zdá, že předepisuje zbytečně často antibiotika. a to i tam, kde to není nutné. o to aby nejdříve udělala dětem testy ji musím -někdy- říkat. nakonec testy vyjdou v pořádku. a kdybych si o ně neřekla,(a netrvala bych na nich) děti by už papali zbytečně ATB.
ale jinak jsme spokojení.

Velmi dobrá paní doktorka, ochotná a vstřícná, nová mladá sestřička také super, i po odstěhování z Milovic jezdíme pořád k této paní doktorce.