Markéta Kubešová, pediatr Hrochův Týnec

MUDr. Markéta Kubešová

Pediatr

Smetanovo nábřeží 114, Hrochův Týnec
Sam. ordinace PL pro děti a dorost

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní pediatrů v okolí

jsem spokojena ,paní doktorka je milá a snaží se člověku vyjít vstříc ,samozřejmš jako v každé ordinaci se najdou pacienti ktečí nebudsou spokojeni ,ale na odborné věci můžeme jít přímo k odborníkům .

Zatím mi vždy vyšla maximálně vstříct,je ochotná a na čem se s ním domluvím,že by bylo vhodné,to napíše,nedělá žádné ofrky-bývalá dětská z Pardubic byla spíš Mouchy sněste si mě,když měl malej neštovice,tak mi řekla,ať si koupím pudr a když jsem ji požádala o recept na fenistil kapky,tak se ještě tvářila,že ji to obtěžuje-bylo ale super,že měla test na CRP přímo z prstíku,tudíž jsem i u mimča hned věděla,jestli je to na atb nebo ne,což paní Kubešová nemá a myslím,že by to asi měla mít každá dětská lékařka-taky je mi jasné,že to něco stojí.Pokud nám někdy něco pohnojili,tak spíš na pohotovostech,naštěstí nejsme u doktora často.Pokud máme nějaký úraz nohy,zad,otevřenou ránu atd-nebo se mi cokoliv nezdá,tak s tím nejdu za dětskou(obvodním),ale na chirurgii,na ortopedii apod.prostě k odborníkovi,to jen k příspěvkům níže.

Na zánět slepého střeva doporučovala teplé obklady. V nemocnici, kam jsme se synem odjeli ho okamžitě operovali na akutní zánět slepého střeva.