MUDr.

Markéta Honzlová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• R
    Umístění: Revmatologická ordinaceSlužby: Velké bolesti

Paní doktorka Honzlová je úžasná a šikovná opravdu chce pacientovi pomoci od jeho bolestí.Někdy je to velice těžké ale i přesto hledá různé alternativy jak tíživý zdravotní stav ulehčit.Už jen tím že se nad problémem zamyslí a tudíž dodá pacientovi to úžasné vědomí že má o jeho problém zájem a spolu s empatickými nadějnými slovy už to člověku uleví.V dnešní době se spousta lékařů na pacienta ani nepodívá ale z ní cítíte tu velkou snahu pomoci s dobrým a nadějným slovem.Kdyby se k nám pacientům chovali takhle všude ubylo by i psychosomatických obtíží.Proto jsem moc ráda že jsem měla to štěstí a už léta k ní mohu chodit.Moc děkuji Hana Rubešová

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Kucharská
    Jana Kucharská
    Senovážné nam. 22, Praha

Jaroslava Švarcová Csc.
    Jaroslava Švarcová Csc.
    Vocelova 7, Praha
    Vyborna lekarka,skvely diagnostik i clovek.Vse dukladne vysetri,vzdy si najde cas s vami pohovorit a venovat se… Více

Radka Kucharská
    Radka Kucharská
    Palackého 5/720, Praha
    Úžasná lékařka. Pečlivá a velmi příjemná. Se zájmem o všechny Vaše problémy. Vřele doporučuji a paní doktorce za… Více

Květoslava Koubková
    Květoslava Koubková
    Internista, Revmatolog
    Palackého 5, Praha

Stanislav Macháček
    Stanislav Macháček
    Revmatolog, Internista
    Jungmannova 16/737, Praha
    Dr. Machacek deserves top rating. He has been my doctor for many years. He takes time for every patient, listens… Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R
      Umístění: Revmatologická ordinaceSlužby: Velké bolesti

• léčím se řadu let u této paní doktorky, jsem velmi spokojená s přístupem i léčbou. Mohu vřele doporučit.

• dávám nejlepší hodnocení.

• I

U paní doktorky Honzlové se léčím od roku 2003. Za tu dobu se můj stav díky její péči výrazně zlepšil. Své práci opravdu rozumí, je velmi příjemná, trpělivá, snaží se o to, aby byl pacient maximálně spokojen s léčbou i s jejím přístupem k němu.

• J

Jsem u paní doktorky léčen již několik let,je to nejlepší lékař u kterého jsem se léčil.Oceňuji její přístup k pacientům,který je kladný.

• U

Jsem pacientkou dr. Honzlové hodně let a nemohu si stěžovat, je velmi příjemná a vstřícná a hlavně skvělý odborník.

• J

Je to ta nejlepší,trpělivá,laskavá,ochotná,pečlivá lékařka.Chová se velmi uctivě a pokorně ke svým pacientům a věnuje jim veškerou možnou péči.Proto nechápu,že ji někdo může hodnotit jinak.Já mám jen ty nejlepší zkušenosti.

• D

Velmi spokojena.

• S

Paní doktorka Honzlová je velmi příjemná,ochotná a vstřícná ke svým pacientům.Pro každého si najde čas,i když je velmi přetížena.Bohužel je lékařů s její specializací málo.Přála bych si více takových lidí.Spokojená pacientka.

• P

predchozi nazor neni pravdivy, zrejme ho psal clovek s obecne negativistickym pristupem k svetu :-) Doktorka je lidsky skvela, odborne zcela na urovni, uspesne se u ni lecim radu let