MUDr.

Markéta Honzlová verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• R
    Umístění: Revmatologická ordinaceSlužby: Velké bolesti

Paní doktorka Honzlová je úžasná a šikovná opravdu chce pacientovi pomoci od jeho bolestí.Někdy je to velice těžké ale i přesto hledá různé alternativy jak tíživý zdravotní stav ulehčit.Už jen tím že se nad problémem zamyslí a tudíž dodá pacientovi to úžasné vědomí že má o jeho problém zájem a spolu s empatickými nadějnými slovy už to člověku uleví.V dnešní době se spousta lékařů na pacienta ani nepodívá ale z ní cítíte tu velkou snahu pomoci s dobrým a nadějným slovem.Kdyby se k nám pacientům chovali takhle všude ubylo by i psychosomatických obtíží.Proto jsem moc ráda že jsem měla to štěstí a už léta k ní mohu chodit.Moc děkuji Hana Rubešová

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jana Kucharská
    Jana Kucharská
    Senovážné nam. 22, Praha

Jaroslava Švarcová Csc.
    Jaroslava Švarcová Csc.
    Vocelova 7, Praha
    Vyborna lekarka,skvely diagnostik i clovek.Vse dukladne vysetri,vzdy si najde cas s vami pohovorit a venovat se… Více

Květoslava Koubková
    Květoslava Koubková
    Internista, Revmatolog
    Palackého 5, Praha

Radka Kucharská
    Radka Kucharská
    Palackého 5/720, Praha
    Úžasná lékařka. Pečlivá a velmi příjemná. Se zájmem o všechny Vaše problémy. Vřele doporučuji a paní doktorce za… Více

Stanislav Macháček
    Stanislav Macháček
    Revmatolog, Internista
    Jungmannova 16/737, Praha
    Dr. Machacek deserves top rating. He has been my doctor for many years. He takes time for every patient, listens… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• R
      Umístění: Revmatologická ordinaceSlužby: Velké bolesti

• léčím se řadu let u této paní doktorky, jsem velmi spokojená s přístupem i léčbou. Mohu vřele doporučit.

• dávám nejlepší hodnocení.

• I

U paní doktorky Honzlové se léčím od roku 2003. Za tu dobu se můj stav díky její péči výrazně zlepšil. Své práci opravdu rozumí, je velmi příjemná, trpělivá, snaží se o to, aby byl pacient maximálně spokojen s léčbou i s jejím přístupem k němu.

• J

Jsem u paní doktorky léčen již několik let,je to nejlepší lékař u kterého jsem se léčil.Oceňuji její přístup k pacientům,který je kladný.

• U

Jsem pacientkou dr. Honzlové hodně let a nemohu si stěžovat, je velmi příjemná a vstřícná a hlavně skvělý odborník.

• J

Je to ta nejlepší,trpělivá,laskavá,ochotná,pečlivá lékařka.Chová se velmi uctivě a pokorně ke svým pacientům a věnuje jim veškerou možnou péči.Proto nechápu,že ji někdo může hodnotit jinak.Já mám jen ty nejlepší zkušenosti.

• D

Velmi spokojena.

• S

Paní doktorka Honzlová je velmi příjemná,ochotná a vstřícná ke svým pacientům.Pro každého si najde čas,i když je velmi přetížena.Bohužel je lékařů s její specializací málo.Přála bych si více takových lidí.Spokojená pacientka.

• P

predchozi nazor neni pravdivy, zrejme ho psal clovek s obecne negativistickym pristupem k svetu :-) Doktorka je lidsky skvela, odborne zcela na urovni, uspesne se u ni lecim radu let