Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 804, Hulín

Milá, pečlivá, velmi dobře komunikuje se svými pacienty, zodpovědná a velice si cením toho, jak nic nebere na lehkou váhu. Jsem velmi hrdá, že mám takovou úžasnou doktorku. Takoví doktoři jako ona se těžko hledají.

ت

Paní MUDr. Gernová je skutečně ikonou mezi hulínskými lékaři. Chodil jsem k ní téměř 20 let. Ovšem od doby, kdy odešla báječná sestra paní Dvořáková do důchodu a paní doktorka přijala novou "sestru Jolanu", řekl bych, že to jde s kvalitou celé péče dolů. Paní doktorka už má svůj věk, připadlo mi, že přestává být už tak pečlivá. Navíc ordinaci ať chceme nebo nechceme dělá sestra. A protože paní Dvořáková byla naprosto nezapomenutelná nezbývá mi, než porovnávat její přístup k pacientům a přístup "sestry Jolany". Paní Dvořáková chodila do ordinace už na 6 hodinu ranní. Zvala si k odběrům a na injekce pacienty na 6:15. Všechno vždycky stihla. I během ordinace byla milá a ochotně chodila otevírat nedočkavým klepajícím pacientům. Dalo se s ní vyřešit spoustu věcí. I po telefonu. Teď je naprosto normální, že se ordinace paní dr. Gernové v řádných ordinačních hodinách nedá dovolat! Sestra Jolana prostě nezvedá telefon!. Odběry se provádějí až po 7 hodině a injekce se provádějí až v 9:30. Jenže to také není vždy pravda. Pozve si vás na 9:30 a na řadu můžete přijít klidně až v 10:15, protože sestra prostě neotevře, protože právě píšou s paní doktorkou recepty.
Opravdu nechápu, jak si paní doktorka mohla vybrat takovou sestru, protože když jsem jednou seděl v její čekárně a čekal na injekci, slyšel jsem okolo sebe mnoho stejných názorů, které jsem zde popsal.
"Za paní Dvořákové by se tohle nestalo!" apod.
Žel bohu, odstěhoval jsem se na druhý konec světa a paní MUDr. Gernová přestala být moje praktocká lékařka.
Zbytek mojí rodiny k ní dochází dále.
Paní doktorko, pokud někdy čtete tyto stránky, zkuste "sestře Jolaně" vysvětlit, že děláte veřejnou službu a poslání. A že Vy jste tam pro pacienty a ne pacienti pro Vás...

Paní doktorka Gernová, je velmi kvalitní lékařka. Nikdy se nestalo, abych od ní odešla bez řádného vyšetření. Je velmi pečlivá, vstřícná a nikdy nebere nic na lehkou váhu. Souhlasím s názory ostatních .

Skvělá praktická lékařka - vstřícná, chápavá, naslouchavá, pečlivá a příjemná. Všem mohu doporučit.

Souhlasím s ostatními. Prostě nej lékař, u kterého jsem kdy byl.

Výborná paní doktorka s velmi milou sestřičkou. Opravdu vše vysvětlí, pochválí, povzbudí. :)

Paní doktorka Gernová je velice milá a profesionální zároveň. Pacienta pečlivě vyšetří, diagnostikuje a zejména, což je mnohdy velice důležité, pacienta jen vyslechne a dodá slova podpory.

zotpovědnost, starost a nic nepodcení

příjemná,vstřícná,zajímá se o pacienta vždy pomůže.Doporučuji.

Lékařka je milá, příjemná, komunikuje se svými pacienty a dává doporučení, objesňuje zvolenou diagnozu. Nemám důvod měnit svého lékaře. :o)