Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3/1540, Opava

Dobrý den paní doktorko ,dnes jsem Vás poznal poprvé a to na pohotovosti v Opavě,s Vaší prací jsem velice spokojen....hodně jste mi ulevila a zákrok na 100%.....Díky moc !!! PS:škoda že nejsem Váš pacient...

Jsem velmi ráda, že mám takovou paní doktorku. Je hodná, milá, příjemná, vždy mi vše vysvětlí. Nestalo se, že by mne někdy něco bolelo. A úplně unikátní mi přijde její lidský přístup a pochopení. Navíc, což si myslím se u jiného zubaře často nestane, když mi dělá bílé plomby, které nehradí pojišťovna, a mám jich víc, některé mi udělá zdarma! Sestřička je také moc příjemná.

S doktorkou jsem velmi nespokojena. Nevím, proc se ke mně chová arogantne, je velmi nepříjemná a dnes mi i nadávala, přitom jsem chtěla jen spravit korunku, což odmítla, řekla doslova!-nebudu vám to pořád lepit, najdete si jiného doktora, který vám to slepí-! Jsem doted v šoku a nechápu, jak si to muže dovolit. Celou dobu se k ní chovám slušně, jdu si na ni stěžovat na pojišťovnu a samozřejme hledám lidského lékaře, který mě nepošle s ulomeným zubem pryč....

Paní doktorka je velmi dobrá. Zákroky u ní jsou šetrné a téměř bezbolestné.

Mám neuvěřitelné štěstí, že máme takovou psní doktorku a sestřičku, i když mě čekají kolikrát nepříjemné zákroky, svým přístupem vše zjednoduší a ten strach zmizí.Tak má vypadat správný stomatolog. Výkony na jedničku s hvězdičkou.

Paní doktorka i sestřička jsou velmi milé. Nastoupila po panu doktorovi , který odešel.Je jemná a nic mne u ní nebolí.Vše vysvětlí.Jen se stydím, že neumím zacházet se zubní nití a musí mně to opakovaně připomínat.A to si čistím zuby i sedmkrát denně a pořád špatně.

Dlouhá léta jsem byla v péči jiného zubního lékaře, byla jsem celkem spokojená, ale teprve v péči paní doktorky Frýdlové jsem poznala, jak je také možno léčit a jak asi má vypadat správná zubní prohlídka. Paní doktorka je velice příjemná, vše pacientovi vysvětlí a zákrok popíše, je vstřícná a sympatická, velice pečlivá, stejně tak zdravotní sestřička. Jsem velice spokojená!!!

Paní doktorka je velmi příjemná, hodná, nic u ní nebolí, všechno vysvětlí. sestřička je taky moc milá. jsem moc spokojená.

Paní doktorka je velmi jemná v ošetření, hodná a laskavá. Vysvětlí zákrok a povzbudí, uklidní i malého pacienta. Mohu doporučit.