Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Zahradnická 72, Příbram

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a byla jsem spokojená. Proto jsem tam dala své první dítě, ale udělala jsem chybu. Paní doktorka se velmi změnila. Problémy nechce řešit, a celkově řeší jiné věci, kvůli kterým tam ani nejdem. Bohužel musíme změnit lékaře.

Paní doktorka se velmi změnila. S prvním dítětem jsem u ní byla spokojena, ale teď tam jezdím velmi nerada. Paní doktrka je nepříjemná a obvykle řeší uplně něco jiného než kvůli čemu jsme tam přijeli. Jediný kdo se tam na děti usmívá je velmi milá sestřička.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a moc se mi u ní líbilo. I proto jsem si ji vybrala za pediatru pro své dva kluky. A jsem spokojená. Paní doktorka je ochotná, vše vysvětlí. Stejně tak sestřička - to je hotový poklad :-).

K paní doktorce jsme chodily jako děti a máme na ní i její sestřičku jen ty nejlepší vzpomínky. Rády jsme k ní chodily. Vždy byla vstřícná, ochotná a milá. Kockovi

S paní doktorkou jsme spokojeni, ale věčně tam neni, a když příjde tak příjde až tak po 40 minutách, ale to už těch 40 min. měla ordinovat!

Dobrý den, k paní doktorce jsem chodívala v dětství a mám jen ty nejlepší vzpomínky. Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Výborný, přátelský přístup, velice schopná lékařka. Doporučuji.

Velmi svědomitá lékařka

Velmi dobrá dětská lékařka, všem vřele doporučuji. Příjemné vystupování, vřelý přístup k dětem.

Doporučila vám něco jiného než Paralen a Bromhexin?

Ž

Nejlepší dětská doktorka, kterou jsem poznala!!! Ať měli děti co měli, vždy si stím věděla rady a vždycky je dostala i z nejhoršího. Prostě jí patří veliký dík a všem jestli můžu tak doporučím, protože je opravdu jedinečná! Takový lékař se v dnešní době těžko shání.