Praktický zubní lékař
Krále Jana 259, Chotěboř

Umístění: Praktický zubní lékař

Jsem žena , matka a myslím že nejsem hysterická,, naše paní dr otěhotněla a nesehnala náhradu ,tak jsme hledali jinou ,, ale tak agorantní chování jsem snad nikde nezažila , dost nám dávala najevo že jsme jen další z řady , přišly jsme v čas ale sestřička si nás nevšimla a tak jsme čekaly přes dvě a půl hod , měli jsme sebou i naše skoro dvouleté dítko .musím podotknout že k malým dětem se neumí vůbec chovat . Jsem sice zoufalá že naše celá rodina nemá zubaře ale až tak zase ne

Dnes jem byla u paní doktory a všechny příspěvky níže uvedené jsou pravdivé. Objednána na 9 hodinu jsem od paní doktorky odcházela za 2,5 hodiny, kdy si mezi jednotlivými pacienty paní doktorka dává 15 minutovou pauzu. Mám i tu zkušenost s pozdním příchodem, kdy si mě paní doktorka také vychutnala a zavolala jinému pacientovi aby přišel dřív než je objednán, že tam nikoho nemá a já stále čekala a čekala. Bohužel v této specializace je v okolí málo lékařů a všichni mají plno, tak na to paní doktorka asi spoléhá.

Paní doktorka pracuje rychle a bezbolestně patrně kvůli tomu, že práci neodvádí pořádně, kaz nevyvrtá, jen ho překryje plombou. Zub se pak kazí dále, ona si vás pořád opakovaně zve a nadává, že nečistíte dítěti zuby. Museli jsme od ní vyloženě utéci za pět minut dvanáct, kdy měly děti zuby už velice zkažené. Nyní jsme na soukromé klinice a jsme spokojeni, zuby se přestaly kazit, protože už jsou ošetřovány správně. Našim známým se to u ní stalo také, také jen pozorovala kazící se zuby, nadávala a odmítala cokoliv udělat, i když nad nimi měly už hnisové váčky, tedy byly mrtvé. Také museli přejít rychle jinam, díky akutním problémům a bolestem.
Další její zvláštností je, že si zve lidi patrně spíše ráno, všechny na jednu dobu a pak čekáte třeba 2-3hodiny ve velice úzké přeplněné čekárně, kde si mnohdy nemáte kde sednout. Jednou jsme přišli asi o deset minut později, protože jsme věděli, že stejně budeme tak dvě hodiny čekat, což je u ní takový průměr, což byla nakonec pravda, jelikož před námi bylo asi sedm lidí. Udivilo mě, že vždycky když jsme už měli přijít na řadu, tak vzala někoho kdo přišel až po nás a pak i jednu paní, co přišla dokonce dvě hodiny po nás. Ptala jsem se jí, jak je to možné a ta paní mi řekla, že jí asi před půl hodinou sestra volala, jestli není doma a nemůže přijít na prevenci?! Pak se zasmála a řekla, že se mi lékařka patrně tímto mstí a jestli jsem nepřišla o trochu později, že prý sleduje příchody z okna a běda jak někdo nepřijde přesně, i když pak pročeká půlden. Po tomto jsme už na nic nečekali a okamžitě přešli jinam.

Dnes jsem se objednávala, musím přiznat, že sestra nezklamala. Po pěti minutách čekání na vyhledání v evidenci (během toho probíhal nerušený rozhovor s pacientem a doktorkou) mi sestra dávala celou dobu najevo, že jsem pro ně nepotřebná a že bych si měla najít lékaře jinde.
Samotná lékařka byla napoprvé celkem příjemná, jen si za nepotřebné zákroky určuje vysoké neočekávané ceny.

Se sestrou jsem nespokojená od začátku. Tato paní je někdy v dobré náladě, někdy opravdu nepříjemná. Chtěla jsem se objednat v létě, když jsem šla kolem ordinace. Vykoukla sestra a houkla: "Musíte počkat!" a zavřela dveře. Ve 30ti stupňovém vedru s miminkem v kočárku (který sestra viděla), jsem vydržela čekat přesně 5 minut (měřila jsem to na mobilu), poté jsem odešla. Znovu jsem se chtěla objednat za nějakou dobu telefonicky. Bylo mi řečeno, ať počkam na lince. Po telefonu bylo slyšet, jak dlouze objednává a hovoří s pacientkou v ordinaci. Po delší chvíli jsem zavěsila. Za pár minut volám znovu, telefon mají stále vyvěšený. Na potřetí je sestra jako med.
Zkušenosti s paní doktorkou: poprvé byla celkem příjemná. Podruhé jsem přišla se dvěma dětmi - 3 letým a 18ti měsíčním. Mě a staršího syna prohlédla. Problém nastal, když jsem nechtěla v tu chvíli vzbudit spící mladší dítě k prohlídce, bylo mi řečeno, že nemusím chodit vůbec. Po nepříjemné výměně názorů, jsem opustila ordinaci, a to provždy.

Profesionální, rychlá a důkladná.

pecliva pani doktorka,vzdy ochotna.Nejvetsi problem teto ordinace vidim v sestre,ktera objedna tim stylem,ze cekate na osetreni v cekarne cele dopoledne-stalo se mi ze jsem cekala i ctyri hodiny.Spousta mych znamych kvuli tomu od lekarky preslo k jinemu lekari.

pani doktorka vzdy ochotna a pecliva,problemem je sestra, ktera objedna treba 5 pacientu na stejnou dobu a sedite v cekarne treba i tri hodiny.

Jste objednaní na ošetření, 1 až 2 hodiny si posedíte v čekárně. Pani doktorka vás ošetří, aniž by vás informovala o ceně, kterou následně po ošetření zaplatíte. Sumy jsou to nehorázné a ani nedostanete stvrzenku.Toto vše kazí její dobré jméno.

Paní doktorka je velmi milá a příjemná, pracuje rychle a bezbolestně. Vřele doporučuji