Praktický lékař pro dospělé
Nádražní 195, Hrušovany u Brna

Paní doktorka je velmi dobrá, vždy má hezký přístup, je vynikající, nedám na ni dopustit, vždy mi vyhověla. jsem ráda že paní doktorku mám, jinou bych si nehledala.Jsem velice s paní doktorkou spokojena, za vše ji děkuji.

Velmi dobrý přístup k lidem a odvádí kvalitní práci,doporučuji.UMÍ POMOC I PORADIT

Paní doktorka je velmi slabá, vždy říká ,,že je potřeba dodržovat zdravou stravu a hlavně ne Coca coly, hamburgery atd...,, (o tom jak sama vypadá raději nepíšu). Skoro na všechny nemoci co jsem k ní přišel jsem vyfasoval paralen. Kdybych si neřekl o antibiotika tak jsem je nedostal. Nějakému hlubšímu vyšetření ji člověk také musí nutit.

Paní doktorka je dobrá diagnostička, kromě toho oceňuji její lidský přístup, na každého si najde čas, respektuje názory pacienta, nešetří na vyšetřeních a lécích, což není samozřejmostí u jiných prakt. lékařů, jsem s ní velmi spokojená, mockrát mi pomohla, lze jí plně důvěřovat.