Marie Smetková, praktický lékař Olomouc

MUDr. Marie Smetková

Uložit

Praktický lékař Více

18 názor

Uložit


Adresa

Praktický lékař pro dospělé
Dlouhá 34, Olomouc

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná a empatická. Problém vždy dopodrobna rozebere a navrhne léčbu. Při předepisování léků nabízí i stejně účinné, ale levnější varianty. Sestřička je velmi příjemná a milá.

Ověřený profil

Paní dr. Smetková je výborná lékařka, velmi dobrý člověk. Nic nezanedbá, o všem se s ní pacient může otevřeně poradit, hledá tu nejlepší variantu léčby s ohledem na věk atd., u léků zohledňuje pacientovy finanční možnosti. Pacient, kteří se tady negativně vyjádřil k tomu, že nedělá pravidelné prohlídky, nemá pravdu. Každý člověk by si měl své zdraví hlídat a lékaře pravidelně navštěvovat ze své iniciativy, minimálně tehdy, kdy to jeho pojišťovna doporučuje jako bezplatný screening. Doplněk- sestřička u paní doktorky je jedna z nejobětavějších a nepříjemnějších, jaké jsem kdy potkal.

Ověřený profil

Neskutečná ženská která se absolutně neminula svým posláním. Příjemná neuvěřitelně zoodpovědná, usměvavá a hlavně zkušená..... Pomáhá mi 20 let. Moc za ní děkuji .....
Petr Boháček

M
Ověřený profil

Pani doktorka je velice příjemná,posílá pravidelně každý dva roky na celkové vyšatření.Mám s ní dobré zkušenosti. Dobře poradí, při předepisování léků zvažuje finanční stránku ve prospěch pacienta. Sestřička taky velmi milá a ochotná.Doporučují každému.

H

Tuhle paní doktorku absolutně nedoporučuji. Píše velmi slabé léky, které nezabírají (opakovaná zkušenost potvrzená specialistou). Nehledě na to, že neposílá na žádné preventivní prohlídky, ani v 50 letech. Jsem zdravotník, takže něco o tom vím a jestli mohu doporučit, nenechte se odbývat, ale informujte se, protože když vám lékař něco zanedbá jen proto, že nechce mít s vámi zbytečnou práci, může být pozdě. Máme s ní špatné zkušenosti celá rodina. Může být milá, ale podle mého názoru jde téhle paní doktorce hlavně o peníze než o skutečné zdraví pacientů.

Paní doktorka sice je vstřícná usměvavá a empatická je ale vždy když jsem potřebovala poslat ke specialistovi (URL, plicní atd.) tak mě řekla, jestli si to nevsugerovávám... a v žádném případě mě neposlala ke specialistovi. Moje hodnocení je tedy mínusové.

Trpělivá, empatická,vstřícná Paní Doktorka.Děkuji za její péči nejen o mě, ale především o moji maminku.

vynikající

doporučuji

nedoporučuji nikomu,. jsou lepší lékaři

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti