Adresa

Dlouhá 34, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
17 názorů

Ověřeny pacient

Paní dr. Smetková je výborná lékařka, velmi dobrý člověk. Nic nezanedbá, o všem se s ní pacient může otevřeně poradit, hledá tu nejlepší variantu léčby s ohledem na věk atd., u léků zohledňuje pacientovy finanční možnosti. Pacient, kteří se tady negativně vyjádřil k tomu, že nedělá pravidelné prohlídky, nemá pravdu. Každý člověk by si měl své zdraví hlídat a lékaře pravidelně navštěvovat ze své iniciativy, minimálně tehdy, kdy to jeho pojišťovna doporučuje jako bezplatný screening. Doplněk- sestřička u paní doktorky je jedna z nejobětavějších a nepříjemnějších, jaké jsem kdy potkal.


Ověřeny pacient

Neskutečná ženská která se absolutně neminula svým posláním. Příjemná neuvěřitelně zoodpovědná, usměvavá a hlavně zkušená..... Pomáhá mi 20 let. Moc za ní děkuji .....
Petr Boháček


M
Ověřeny pacient

Pani doktorka je velice příjemná,posílá pravidelně každý dva roky na celkové vyšatření.Mám s ní dobré zkušenosti. Dobře poradí, při předepisování léků zvažuje finanční stránku ve prospěch pacienta. Sestřička taky velmi milá a ochotná.Doporučují každému.


H

Tuhle paní doktorku absolutně nedoporučuji. Píše velmi slabé léky, které nezabírají (opakovaná zkušenost potvrzená specialistou). Nehledě na to, že neposílá na žádné preventivní prohlídky, ani v 50 letech. Jsem zdravotník, takže něco o tom vím a jestli mohu doporučit, nenechte se odbývat, ale informujte se, protože když vám lékař něco zanedbá jen proto, že nechce mít s vámi zbytečnou práci, může být pozdě. Máme s ní špatné zkušenosti celá rodina. Může být milá, ale podle mého názoru jde téhle paní doktorce hlavně o peníze než o skutečné zdraví pacientů.


Paní doktorka sice je vstřícná usměvavá a empatická je ale vždy když jsem potřebovala poslat ke specialistovi (URL, plicní atd.) tak mě řekla, jestli si to nevsugerovávám... a v žádném případě mě neposlala ke specialistovi. Moje hodnocení je tedy mínusové.


Trpělivá, empatická,vstřícná Paní Doktorka.Děkuji za její péči nejen o mě, ale především o moji maminku.


vynikající


doporučuji


nedoporučuji nikomu,. jsou lepší lékaři


J

Milá,ochotná,s obrovskou empatií,trpělivá a zkušená Paní Doktorka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti