Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykovo náměstí, Nýřany

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď k ní chodí i mé děti,nemohu jinak než chválit.Více takových lékařek by byla potřeba,vždy poradí a není problém i konzultace po telefonu.

je to mila,usmevava doktorka. vzdy my dobre poradi i vysvetli vse na co se ji zaptam,co se tyka pece o me deti nemohu si stezovat,jsem sni velmi spokojena,i sestricka je bajecna jsou dokonaly tym.mohu jen doporucit maminkam

paní doktorka je velmi milá, snaží se pomoc, nevadí jí poradit ani přes mobil, chodim k ni jiz 18let a mam ji velice rada, ona i sestricka jsou uzasni lide, veseli, usmevaví s výborným přístupem k pacientům!Můžu jen doporučit :)

nejlepší doktorka

Chodím k ní zatím krátkou dobu, ale zatím byla paní doktorka vždy ochotná. Poradila i po telefonu a přístup ke mně

Dobra pani doktorka i kdyz obcas se taky splete,ale nejsme nikdo dokonali a ani super roboti,jinak jsme spokojeny a se svoji setrickou jsou dokonala dvojka,jsou obe mile na deti a vzdy s usmevem poradi a treba i po telefonu.

Paní doktorka je super. Umí výborně jednat s dětmy. Malé i velké pacienty dokáže zaujmout. Sestřička je ochotná a milá. Někdy se mi zdá, že pracují nad rámec povinností. Léčba je pro paní doktorku spíše posláním :-)

Pani dr.Smerekova Marie je jedinecny,osobity a uzasne obetavy clovek,ktery nejen pro sve,ale i cizi pacienty udela maximum,aby se vzdy objasnila pricina nemoci.Z osobni zkusenosti vim,ze dokaze male i velke pacienty pohladit vlidnym slovem a pristupem v nejedne tezke situaci,velmi si ji vazim a cenim a pevne verim,ze nas jeste dlouho bude takhle lidsky opecovavat.

Jedna z nejlepších dětských doktorek.Nenechá nic náhodě, dokáže poradit a je vždy příjemná.K tomu všemu má i tu nejlepší zdravotní sestřičku. Moc doporučuji maminkám.

Paní doktorka je výborná lékařka, má skvělý přístup jak k malým pacientům, tak i k maminkám. Vřele doporučuji!