Praktický lékař pro dospělé
třída Palackého 198/22, Kyjov

Paní doktorka je vynikající diagnostik. Pátrá i po méně obvyklých souvislostech a diagnózách. Přesto, že má vždy plnou čekárnu, nemám nikdy pocit spěchu. Sice jsem se přestěhovala do Brna, ale jiného praktického lékaře si hledat nehodlám, protože paní doktorce zcela důvěřuji.

paní doktorka a sestřičky jsou lidičky na pravém místě... děkuji že jste

Výborná paní doktorka!!! Nepředepisuje zbytečné léky. Ma důsledné vyšetření

Paní doktorka Sedláčková je nejlepší doktorka jakou znám! Vždycky je ochotná, milá a hlavně nic nezanedbává. Raději udělá vyšetření navíc než by něco zmrvila a to se mi moc líbí - je velmi pečlivá. Přeji ji hlavně hodně zdravíčka aby mohla svou práci provozovat co nejdéle! DĚKUJEME!!!!!

s paní doktorkou jsem velmi spokojená. I když ji zas tak často nenaštěvuji, pokaždé mi pomohla a nemusela jsem se dlouho léčit

Pani doktorka Sedlackova je skvela! Velmi ochotna, emapticka..Jde videt,ze ji zalezina pacientovi. Myslim, ze takovych lekaru je malo. Jepravda, ze cekaci doba je dlouha. Ale pokud mate akutni problemy, vezme vas okamzite a nebo kdyz je clovek obejdnany, tak je velmi male zpozdeni. Moc doporucuji! A pani doktorce preju vsecko dobre!

Nelze slovy díků vyjádřit vděčnost paní doktorce a jejim sestřičkám, za to co pro nás pacienty dělají..

Sice k paní doktorce Sedláčkové nechodím,ale mám tam momentálně praxi.Velice příjemná žena,na pacienty si udělá vždycky čas.Sestřičky k nezaplacení.Velice příjemné prostředí a personál!Vřele doporučuji!!!

Karel je pěkně trapný........paní doktorka je fantastická a úžasná.

nebýt této paní doktorky a sestřiček , tak jsem dnes na vozíčku...