Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Foerstrova 33, Olomouc
Odborný lékař oftalmologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
L
Ověřeny pacient

Naprosto nevídaný (v pozitivním slova smyslu) přístup, jak k dcerce, tak i k rodičovi. Sestřička není vyjímkou. Luxusní, doporučuji!

J
Ověřeny pacient

Po špatných zkušenostech jinde jsem přešel k doktorce Poláchové právě kvůli jejímu přístupu k pacientovi. Pečlivá a milá je stále, k tomu své práci rozumí. Myslím si, že se autorka přechozího příspěvku zhrozí, až uvidí, jak to vypadá jinde. My jsme nadmíru spojeni.

V
Ověřeny pacient

Bohužel, sice jsem k ní chodila dlouho, ale budu přecházet. Měla jsem problém se zrakem byla jsem u ní na kontrole a hrozně mě odbyla. Šla jsem za ní s problémem a ona mi pouze zkusila dioptrie, podívala se přes které vidím a předepsala mi brýle. Brýle jsem nenosila, pouze jsem za ně vyhodila peníze, protože mi z nich bolela hlava a po pár minutách mi dělaly zle. Tak jsem k ní zašla, řekla ji jak to je a ona mi na to jen řekla, že se mi zrak zlepšil po nošení těch brýlí. Stále jsem ji opakovala, že jsem je nenosila, ale ona nic. Nejhorší na tom je, že tohle se ji nestalo jen u mě, jak jsem posléze zjistila...V poslední době mě u ní zklamalo více věcí a nejen to, že mi špatně zvolila dioptrie .... Dříve byla pečlivější.

L
Ověřeny pacient

Lekarka nejlepsi, jakou jsem kdy poznala. K pacientum zpriznena duse, vse vyslechne, poradi.

výborná lékařka s velice osobním přístupem i se sestřičkou

Naprostá spokojenost, výborná paní doktorka a velmi sympatická a příjemná sestřička. Chodíme sem celá rodina už 18 let a jako k jednomu z mála doktorů sem chodíme rádi.

Bez debat souhlasím s předchozími hodnoceními, chodíme celá rodina a jsme naprosto spokojeni a touto cestou děkujeme a přejeme paní doktorce pevné zdraví do dalších let. Kéž by bylo více takových lékařů.

Hodná, milá a své práci rozumí. I sestřička je milá a usměvavá. Člověk se necítí, že otravuje nebo že je jen zdrojem výdělku.

Rozhodně jedna z nejlepších lékařek, co znám.

Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem přešla po velice špatných zkušenostech z očního oddělení prostějovské nemocnice. Přístupem paní doktorky jsem byla velice mile překvapena, takto bych si to představovala i u ostatních doktorů. Paní doktroka je sympatická, lidská a snaží se najít nejlepší možná řešení.
Děkuji za výbornou péči :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti