Praktický lékař pro děti a dorost
Hradební 18, Cheb

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

MUDr. Plaňanská je člověk na svém místě . Spolu se sestřičku tvoří sehraný celek, který se jen tak nevidí. Léčil se zde odmalička manžel a nyní skoro dospěly syn. Oceňuji profesionalitu, laskavý přístup, ochotu a dostatečně vysvětlení problému a postupu léčby. Velmi děkujeme. B.J.

jsme maximálně spokojeni s přístupem paní doktorky. Je ochotná a ráda poradí.

jsem velice spokojena.moc dobra lekarka

Také ji znám od mého dětství, nyní k ní chodím se synem. Vždy je ochotná, vše vysvětlí. Její sestřička je také super.

Vlastně mi pomohla odchovat obě dcery :o) s mladší ještě paní doktorku navštěvujeme.Nemám nejmenší výhrady.Vždy milá,příjemná,vstřícná,profesionální.Chtělo by to více takových lékařů.
Berglová

S paní Plaňanskou se znám už od úplného miminka :) Je to moc hodná a šikovná doktorka, mám ji moc rád! Jen je škoda, že už k ní za chvíli chodit nebudu :( :)

Velmi dobrá - měl jsem jí jako dětskou lékařku a byl jsem vždy velmi spokojen s jejím přístupem. Vždy byla velmi milá.

příjemná profesionální doktorka, nikdy jsem s ní žádné problémy neměl. Vždy ochotná.