Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Charouzova 46, Opočno

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Jiný

Bohužel od paní doktorky budeme odcházet. Chápu, že byl covid, ale aby mi do telefonu řekla, že nemocné děti v čekárně nechce a napsala antibiotika po telefonu je příšerný přístup.
Bohužel atb přes telefon je poslední dobou stálý jev. Aniž by dítě viděla, poslechla a prohlédla, tak hned atb.
Bez předchozí telefonické domluvě vás nevezme. Takže vám o víkendu onemocní dítě a místo toho abyste ho v pondělí vzala k doktorce, tak se musí zavolat a pokud budete mít kliku tak vás ve středu vezme, pokud ne tak vám to pouze řekne po tel. A napíše nějaké léky.

Umístění: Sam. ordinace PL pro děti a dorost Angína

Paní doktorka je milá, příjemná.

Každému vřele doporučuji.

(Nevím, co si prvorodička z předchozího hodnocení pod pojmem sebevzdělávání představuje... Na mateřské má jistě spoustu času na pročítání diskuzních fór, o tom ale medicína není.)

Paní doktorka je milá a hodná, ale:
-ordinační hodiny jsou naprd, většinou když se něco stane, tak tam není
-co si člověk nevyběhá nebo o co si neřekne, to nemá
-občas by neškodilo dále se vzdělávat, když má ordinační hodiny v tak malém rozsahu, tak by je měla věnovat sebevzdělávání atd.
-vadí mi, že nedělá návštěvy v domácnosti u nově narozených dětí, tahat malinké miminko 3 dny po narození v mínus 20 stupních k ní do ordinace, aby si ho zvážila a podívala se na něj na 5 minut, mi přijde dost divné. Zvlášť když má tolik volna, tak by ho mohla věnovat takové návštěvní službě a poradila by prvorodičkám přímo v jejich domácím prostředí co a jak.