Praktický lékař stomatolog
Dlouhá tř. 83/1134, Havířov

Dětmarovice,máte poklad,kterého si važte. Mám jiný názor,než ten poslední a nerozumím tomu. Po změně stomatoložky a různých nepochopitelných peripetiích ze stan pojišťoven-taktéž trablů s tzv.rado-by stomatologů,u nichž jsem schodil asi 6kg, mne paní doktorka spravila všechny zuby.(asi 10). Ne,že bych stomatology pravidelně nenavštěvoval,či se jich bál. Po půl roce zoubky OK,plomby drží,čili více než 100% úspěšnost. Paní doktorka je vstřícná,vše ráda vysvětlí,poradí,prostředí skvělé, sestřička veselá a ochotná. Prostě profí jak má být.///////// Je 7.3.2016 a jsem moc rád,že paní doktorka a sestřička je. Telefonicky dá vědět v případě,že mne nemůže přijmout v dohodnutý termín a vzájemně se dohodnem na nový termín přijetí.Neuvěřitelné profesionální jednání.

K pani zubarce jsem chodil od zakladni skoly, ale nemuzu rict, ze jsem byl spokojen. Pani Langrova mi delala pri pravidelnych kontrolach jenom plomby, takze nemuzu hodnotit nejaky komplikovanejsi zakrok, ale i tak mi nynejsi pani zubarka nasla ve stare plombe zaplombovany kus vaty. Pani Langrova byla celou tu dobu neprijemna a neochotna. Dva priklady za vse - 1.kdyz jsem chtel pozadat o propustku do zamestnani, tak mi bylo receno, ze nemam konkretni formular na propustku (stahnuty standartni z netu s jmenem a prijmenim, zamestnavatel, atd.) nebo ze propustky nepise - 2.pri prechodu k jinemu zubari mi pani zubarka nechtela dat rentgen mych zubu a zdravotni kartu, pry ze si to musi vyzadat aktualni zubar sam. Asi pred rokem a pul jsem myslel, ze pani zubarka sla do sebe, protoze pri kontrole se na me usmala (nikdy predtim to neudelala) a zacala mi vysvetlovat veci, co nikdy predtim nevysvetlovala. Ke konci prohlidky jsem ale pochopil k cemu vsechno to divadlo bylo - pani zubarka mi nabidla skoleni pro cisteni dentalni niti, ktere nebylo zrovna levne (na to ze je to jenom tahani za nit). Tak jsem zdvorile odmitl. Celkove tedy mi prisla pani zubarka neochotna a me plomby asi nebudou tak kvalitne provedene, jak bych od odbornika cekal.

Paní doktorka opravdu dbá na prevenci. Jsem nadšen, poprvé po letech mi bylo vysvětleno podrobně čištění zubů a podstata problémů s kazy i zánětem dásní.
To mi předchozí lékaři neřekli.Děkuji

Paní doktorka by se měla nad sebou po těch letech praxe zamyslet,neboť když udělá chybu (plomba vypadne dítěti po 2 hod.sama od sebe),a na druhý den ráno jsme tam před 7h.,tak by ji měla hned opravit,když to je její chyba a neobjednávat až za měsíc když to prý nebolí!!!Takže chodit s dírou v zubu je asi dle ní normální!Bohužel nás moc zklamala svým přístupem a chováním.

Dneska jsem navštívila paní doktorku a éjhle, po 4 létech, co jsem se trápila, jelikož mne léčila dosavadní lékařka, problém odchází. Jupí, jupí - je supr, škoda ale, že již brzy zřejmě odejde do důchodu..Ale jistě zaslouženě.

Paní doktorka je moc hodná.. Jsme u ní spokojení.

Od mala do posud (25let) perfektní služby, po dohodě cokoli, veškerý servis, spokojenost.