Adresa

Brněnská 305, Tišnov
Praktické zubní lékařství, parodont. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

2

Obecné skóre
8 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
V
Ověřeny pacient

Katastrofa!!! V průběhu zákroku si paní doktorka neustále stěžuje na lidi a doslova otravuje s jejich dochvilností, přitom sama v ordinační hodiny v ordinaci mnohdy nebývá, a to bez jakékoliv omluvy nebo vysvětlení. Samotný výkon je obvykle odfláknut během několika minut, o kvalitě se mluvit ani nedá. Naprosto otřesné arogantní chování, při telefoním rozhovoru není schopná domluvy na termínu, vše neustále přeobjednává a nedokáže určit datum dalšího termínu. Nemůžu nic než nedoporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


.
Ověřeny pacient

otřesné!! pani doktorka si nikdy ničeho nevšimne a řekne, že je to v pořádku, ikdyž máte kaz, takže si zde diagnózu prakticky určujete sami. A když na zub upozorníte, tak vám ho teda vyvrtá a zaplombuje, ale klidně se zbytkem kazu, takže se vám pod plombou kaz rozrůstá. Hrůza!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D
Ověřeny pacient

Hrůza!!! Paní "doktorka" tak krásně trhala zub mému tatínkovi, že sama nevěděla co s tím. Nakonec ho poslala k doošetření do Brna. Tam mu po prvotním zděšení hned napsali antibiotika, dali drén a za týden mu budou vytahovat zbytky zubu,nervu a konečně tu velkou ránu šít. Jsem zvědavá, jak to vyúčtuje pojišťovně. Za tohle by ještě měla chtít pojišťovna peníze od ní, protože následky její práce vyjdou pojišťovnu dost draho v následné péči :-((

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient

Tak nevím, paní doktorka je velmi rychlá, to je pravda. Na druhou stranu žádné kazy nemá, zuby mě nebolí, takže snad tomu lze věřit. Ovšem musím souhlasit s tím,že vzhledem ordinace a celkové prostředí je dost chladné, strohé a rozhodně není moc sympatické.


O
Ověřeny pacient

Jsem spokojena


vždy rychle a bez problémů


Ověřeny pacient

Nikomu nedoporučuji!!! První co vás v ordinaci překvapí je vzhled paní doktorky. Nikoliv bílý plášť, ale staré černé rifle a zašlá halenka. Sestru nemá, takže veškeré úkony dělá sama. Těžko hodnotit její teoretické znalosti, ale veškeré zákroky dělá příliš rychle a pacietny doslova odbývá. Preventivní prohlídka u této lékařky trvá sotva 3 minuty. Pokud si člověk na něco stěžuje, odbývá ho se slovy: "to je normální". Její plomby často vypadávají.Raději jezdit 50 km jinam než chodit k této lékařce

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R

spokojenost :)


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti