Marie Kubátová, pediatr Staňkov

MUDr. Marie Kubátová

Uložit

Pediatr Více

11 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 19, Staňkov
Ordinace pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace pro děti a dorost

Chodim s dcerou k Pani doktorce Kubatove co se mi dcera narodila. Pani doktorka je vzdycky mila, vstricna, vse vysvetli, poradi, uklidni a zvoli lecbu ktera dceri vzdy pomuze. Pani doktorky sestricka take moc fajn, vzdy usmevava, popovida si, s dcerou komunikuje a jsem nesmirne vdecna za to ze k Pani doktorce muzeme chodit. Nemenila bych. Kdykoliv jsem potrebovala poradit nebo se na ni obratit mimo ordinacni hodiny, vzdy prijemna, mila, poradila a pomohla. Za to ji patri velky dik. Jak Pani doktorce, tak sestricce. Obe moc fajn. Vrele doporucuji


K
Ověřeny pacient

Paní doktorka je jedinečná....vždy milá, příjemná, vše vysvětlí, poradí a dokázala si získat idcerku která po šití tržné rány na hlavičce měla panickou hrůzu z lékařů a nenechala na sebe sahnout!!! Chválím a vřele doporučuji.


Nejlepší paní doktorka,ráda k ní chodím. :)


také ji doporučuji...přešli jsme k ní od jiné doktorky a zatim žádný problém. A ta paní, co tu napsala, že je to nekompetentní doktorka, neni normální.


Ověřeny pacient

Výborná lékařka, vždy ochotná, příjemná, kompetentní. Měla v péči mé tři děti a vždy jsme byli s jejím přístupem naprosto spokojeni. Sestřička Dáša je poklad, velice příjemná a empatická. Ačkoli k lékaři nechodím nikdy ráda, v této ordinaci jsem nikdy nezažila nepříjemný pocit nebo stres. Děkuji za výborné služby.


M
Ověřeny pacient

Ze své zkušenosti můžu říct, že má opravdu skvělý přístup k dětem i rodičům, poradí a uklidní i mimo své ordinační hodiny. Antibiotika opravdu neordinuje zbytečně a přitom nic nezanedbává. K doktorům samozdřejmě nedílnou součástí patří i jejich sestřičky a sestřička paní doktorky Kubátové je také naprosto jedinečná. Obě jsou velice příjemné a ochotné.


J
Ověřeny pacient

Mohu posoudit péči od miminek po puberťáky. Nemohu si paní doktorku dost vynachválit, je pečlivá, má opravdový zájem o lidi, rozumí jejich strachu a vyzařuje z ní klid, neordinuje antibiotika zbytečně a přitom nic nezanedbá, pořád se učí.


dobrý přístup k dětem i rodičům , skvělá paní doktorka.Dobrá domluva a nesouhlasím s komentářem poslední maminky


B

Já jsem s péčí naprosto spokojená. Velmi oceňuji možnost paní doktorku kontaktovat i mimo ordinační hodiny.


.

Moje zkušenosti nebyly špatné, po odborné stránce určitě ne, jen byla paní doktorka dost náladová a tak jsme z ordinace vycházeli s různými pocity - jak kdy. Už je to sice pár let, ale oceňovala jsem, že má díky počítači dokonalý přehled a že vždycky přesně věděla, co se kdy dělo a brala to v úvahu. Na moje zaměření na neagresívní metody udržování zdraví (nejdřív bylinky, antibiotika co nejméně...) taky většinou slyšela, ale to už se projevila nálada - někdy se ochotně bavila, jindy byla netrpělivá, ale nemoderní mi rozhodně nepřipadala. Co mě vyloženě nadchlo, bylo, že jsme v nouzi mohli přijet i k ní domů a ochotně se o nás postarala, nemuseli jsme se vláčet na vzdálenou pohotovost, za to jsem jí byla tenkrát moc vděčná.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti