MUDr. Marie Krejčířová

Zubař Více

Uherské Hradiště 1 adresa

Praktická zubní lékařka
Purkyňova 365, Uherské Hradiště

Chodím k ní od dětství a neměnil bych. Paní doktorka je hodná a příjemná, stejně jako sestřička Andrejka. Možná je drahá, ale je každého povinností se o chrup starat, a kdo to dělá, ten tam tolik peněz nenechá. Navíc je opravdu profesionál, už jsem také v čekárně potkal pár lidí, kteří k ní museli jít opravit to co jim dělali jiní zubaři, nebo si ten zubař prostě netroufal na nějaký složitý zákrok, tak pacienta poslal k paní Krejčířové.

Chodím k ní od dětství a nemůžu vynachválit. Velice příjemná, sestřička taktéž. Na vše dává velký pozor a svoji práci dělá na 100%. Se zuby nemám nejmenší problémy, stejně jako celá moje rodina i moji známí, kteří jsou jejími pacienty. Jestli někdo říká, že je drahá - klidně si připlatím, když vím, že je vše udělané pořádně a nikdo to po ní nebude muset předělávat. Také o tom vypovídá plná klientela. Znám mnoho pacientů, u kterých MUDr. Krejčířová musela napravovat chyby jiných zubařů. Nikdy bych neměnila - to bych musela být úplný blázen!

Pani doktorka je milá ale opravdu drahá!!!!!A tím pádem ji ubudou i pacienti a přejdu taky jinam ,už to říkalo více lidí

Jsem pacientem přes 17 let, absolutní spokojenost, výborná péče a také citlivost a opatrnost při zákrocích,

Pokud máte hodně peněz na rozdávání, tak doporučuji. Na druhou stranu paní doktorka alespoň není arogantní a nepříjemná jako jiné zubařky.

Paní doktorka je velice milá a pečlivá,mají se sestřičkou velice pěkný přístup k pacientům.Přeji jim hodně pracovních úspěchů a všem můžu vřele doporučit....paní Címbálníková by si měla vzít příklad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!