Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykovo náměstí 4, Dolní Kounice

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

K paní doktorce jsem chodila už jako dítě a chodím k ní i teď s dcerou a synem. Nikdy nás neodbyde, pečlivě vyšetří a vše vysvětlí. Líbí se mi, že zbytečně hned nenasazuje antibiotika, jen když je to opravdu nutné.

Paní doktorka je moc milá, hodná, vstřícná. Zavolá si vás na kontrolu, aby viděla, že je vše ok, i když by to už dělat nemusela. Nikdy nám zbytečně necpala žádné léky, ani antibiotika, ale v případech kdy to bylo nutné předepsala dle svého uvážení, takže názor, že jsme nikdy neodcházeli s receptem je hloupost.

S paní doktorkou jsme si vyjasnily, jakým způsobem bych ráda péči o prcka pojala a jsem ráda, že ji paní doktorka toleruje a respektuje - včetně individuálního očkovacího plánu. Velmi milá a laskavá. Pokud si člověk povídá s paní doktorkou a ne sestrou, tak je to jistě velmi přínosné.

Také se mohu s klidným srdcem připojit ke spokojeným rodičům. Nepatřím mezi ty, kteří s každým banálním zakašláním a rýmou, běží ihned pro léky k lékaři. Při běžném nachlazení bohatě stačí zdravý rozum a domácí lékárnička. Paralen, Panadol, Kapky do nosu snad má doma každý... Při komplikovanějších chorobách, kdy je potřeba předepsat léky, angína..., jdeme s dětmi k paní doktorce a ta je vždy milá, příjemná, ochotná vyslechnout a poradit. Nemohu si opravdu na nic ztěžovat a doporučuji.

Paní doktorka je hezká, milá, ale protože jí chybí systémový přístup k diagnostice, tak jen pro toto na ní mohou nekteří mémě naivní nadávat! Navíc hlavním názorem zřejmě vládne v ordinaci nerudná sestra, které se protivit chce notnou dávku odvahy. Nemám jasno v tom, jestli ´úspěchy´ v léčbě malých pacientů spočívají ve filozofii paní doktorky, že šetřit se má všude a vždy, nebo je silně věřící a ví, že Bůh je všemohoucí!

Paní doktorka je příjemná,vstřícná, několikrát jsem si ověřila,že její léčba byla správná.Protazin aplikují i v Dětské nemocnici v Brně, jak jsem si ověřila při hospitalizaci.Já ji mohu jen doporučit.

PANÍ DOKTORKA NENÍ ŠPATNÁ.JE OCHOTNÁ A RÁDA VŠE VYSVĚTLÍ.ALE MUSÍM VYTKNOUT,ŽE MALEJ KDYŽ MĚL KAŠEL TAK TAKY DOSTAL PROTAZÍN,ANTIBIOTIKA A SIRUP NA KAŠEL.PŘIŠLO MĚ ,ŽE TOHO MÁ STRAŠNĚ MOC A TAKY TO MALEJ NEZVLÁDAL JÍS VŠE VŽDY VYZVRACEL.NEJSEM DOKTOR ALE NESTAČILY BY JEN KAPKY NA KAŠEL A STĚMI ANTIBIOTIKY POČKAT?JINAK JE TO DOBRÁ DOKTORKA.

Mohu paní doktorku jen pochválit. Vždy byla velice ochotná, trpělivá, vstřícná. O své pacienty se zajímá opravdu, ne jen z hlediska profese - vždyť měla velký vzor ve své mamince, nejlepší vyhlášené zubařce. Na děti nespěchá, je usměvavá, trpělivě hledá příčiny jejich bolístek.
Bohužel jsou "přemoudřelé" matky, které by při začínajícím kašli svého miláčka nejraději hned antibiotika, aby to bylo rychlé a nemuseli se obětavě dítěti věnovat. Je těžké při začínající viróze rozpoznat, zdali se ustojí zábaly, paralenem a klidem na lůžku, nebo se přidají komplikace, vyžadující antibiotika. Matky jsou zvyklé odejít s receptem, než aby se buďto nejdříve poradili ať už v lékárně o vhodných lécích, nebo s lékařkou bez receptu - neuvědomují si, že léky si mohou většinou koupit sami a receptu není třeba, jaksi nechápu příspěvek pode mnou.
Protože některé dnešní maminky "snědly všechnu moudrost světa ", nelíbí se jim, když s nimi lékař nesouhlasí a dovolí si jim dát najevo, že odborník je tu on. Obzvláště , když plní ordinaci s kdejakou banální maličkostí, a spousta z nich nedodržuje léčebný režim , co lékař dítěti doporučil. Je to třeba jako s bolavými zády - pacient vyžaduje léky a ve spoustě případů stačí pravidelné cvičení a správný postoj těla , aby se předešlo zhoršení :-)

My s paní doktorkou bohužel až tak dobré zkušenosti nemáme :-( Dost často zbytečně vyčkává, takže jsme se synem nesčetněkrát skončili na pohotovosti. Další věc, která mi nesmírně vadí je, že s receptem z ordinace odejdete jen ve vzácných případech. Pokud má dítě kašel, tak nejčastěji je to Prothazin a Prednison. Super léky pro malé děti!!!! Jinde Vás za ně opravdu nepochválí. No prostě proč psát recept, když všechno potřebné koupíte v lékárně???!!! Zdá se, že paní doktorka recepty hradí ze svého. Jsme tedy jen další z mnoha, kteří v zájmu zachování zdraví dítěte opustili její ordinaci. Přeji příjemnější zkušenosti.

paní doktorka je super,ví o čem mluví,když se ji něco nezdá raději pošle na vyšetření. Nic nezanedbá,ochotně vysvětluje. Malej se k ní těší a já se ženou také. K nikomu jinému bychom nešli.