Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

4 názory pacientů

Umístění: Ordinace Jiný

Sestra katastrofa, povyseny pristup pani doktorky zarazejici. Pristup k diteti jako k pacientovi? Skoda mluvit. Dnes jsem opravdu odchazela z ordinace se slzami v ocich. Po odborne strance nemam vyhrad, po lidske strance smutne, smutne, smutne..

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Kmoníčková je celkem dobrá a k ní výhrady nemám. Ovšem místní sestra to už je jiný kafe. Kvůli jejímu přístupu dávám jen dvě hvězdy.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Kmoníčková je člověk na svém místě. Zkušená, empatická doktorka. Poradí, zbytečně neplaší, vždy správná diagnóza, skvělá domluva. Sestřička taktéž milá a šikovná. Nemám jedinou výtku. Chodila jsem s k ní sama a zároveň ji nyní navštěvuji se svým synem. Za mě k této paní doktorce rozhodně ano.

Vynikající paní doktorka i sestřička!! Příjemné, ochotné a k dětem nesmírně laskavé. I po odborné stránce perfektní. U své původní doktorky jsem nebyla spokojená, přešla jsem k této a každou návštěvou si říkám, jak jsem udělala dobře, i když k ní musím dojíždět. Vřele doporučuji.
Renata Savická