Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorce Kmoníčkové chodím s dětmi přes patnáct let a jak ona, tak sestra jsou nejenom lidsky velice milé a citlivé, ale jsou především naprostými profesionály a odborníky. Ordinace je vybavená na úrovni, čekárna útulná, flexibilní je i online způsob domluvy, vždy aktuální webové stránky. I přes množství pacientů jsou jedna z mála ordinací, kde téměř nemusíte čekat. Aby toho dosáhly, vyžadují disciplínu v domluvě a dochvilnost při příchodech, což se velmi vyplácí. Paní doktorka je nejen vynikající pediatr, ale také nefrolog. Zvolené léčebné postupy lékařka vždy vysvětlí, ač odborník, nezapomíná ani na zdravý selský rozum. Perfektní diagnostika a volba postupů nejenom u dětských běžných onemocněních, což mohu potvrdit, protože jsme řešili i náročnější zdravotní situace.

Umístění: Ordinace Jiný

Velmi ochotná, zkušená lékařka. K dětem má krásný, láskyplný přístup.

Umístění: Ordinace Jiný

Sestra katastrofa, povyseny pristup pani doktorky zarazejici. Pristup k diteti jako k pacientovi? Skoda mluvit. Dnes jsem opravdu odchazela z ordinace se slzami v ocich. Po odborne strance nemam vyhrad, po lidske strance smutne, smutne, smutne..

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Kmoníčková je celkem dobrá a k ní výhrady nemám. Ovšem místní sestra to už je jiný kafe. Kvůli jejímu přístupu dávám jen dvě hvězdy.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Kmoníčková je člověk na svém místě. Zkušená, empatická doktorka. Poradí, zbytečně neplaší, vždy správná diagnóza, skvělá domluva. Sestřička taktéž milá a šikovná. Nemám jedinou výtku. Chodila jsem s k ní sama a zároveň ji nyní navštěvuji se svým synem. Za mě k této paní doktorce rozhodně ano.

Vynikající paní doktorka i sestřička!! Příjemné, ochotné a k dětem nesmírně laskavé. I po odborné stránce perfektní. U své původní doktorky jsem nebyla spokojená, přešla jsem k této a každou návštěvou si říkám, jak jsem udělala dobře, i když k ní musím dojíždět. Vřele doporučuji.
Renata Savická