Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek Jiný

Paní doktorka je skvělá,ovšem sestřička by se nad sebou měla hodně zamyslet. Chová se velmi škaredě k pacientům,je Hrubá,křičí po nich,jak osobně tak do telefonu, je velmi neochotná a celkově kazí paní doktorce dobrou pověst. Když jsem ji jednou zažila,řekla jsem si,asi má svůj špatný den (jako může mít každý ),ale při pravidelných návštěvách ordinace mne šokovalo ,že je sestra takto nevychovaná a nepříjemná pořád. A ta neúcta ke starším lidem….paní doktorka by ji měla domluvit,a sestra by měla nad sebou zapřemýšlet konečně.

Paní doktorka je skvělá, velice ochotná a pečlivá, připojuji se k názorům spokojených pacientů. Jsem s paní doktorkou nadmíru spokojená. Velice paní doktorce děkuji.

Ochotná a obětavá lékařka, pomáhá vždy i ve svém volnu, zasloží úctu

Skvělá lékařka,která vždy pečlivě vyšetří a dobře poradí.Jsem s ní spokojen.

S péči lékařů v této ambulanci jsem velmi spokojená, jen sestřička by mohla být ochotnější a vstřícnější.

Mi zase paní doktorka zachránila život,protože poznala příznak,kterého si nikdo nevšiml.Moc ji důvěřuju a jsem jí vděčný.Považuju ji za velmi dobrého lékaře.K.R.

Paní doktorka je velice příjemná,lidská a vyslechne pacienta. Má zájem na tom,aby bylo pacientovi lépe. Prostě výborná lékařka. Strnadel Jiří.

Nejlepší doktor co jsem zatím poznal.František

Super Doktorka

Velmi milá lékařka,pošle na vyšetření,takže nemusím mít obavy,co mi je.Znám ji hodně let,vždy pomůže.