FN Plzeň
alej Svobody 80, Plzeň

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: FN Plzeň Jiný

Za mne odbornik na svém misté. Já jsem s praci celého očniho oddělení velice spokojen a děkuji jim za pomoc!

Umístění: FN Plzeň Jiný

Za mě paní doktorka byla skvělá. V ordinaci jsme čekali chvilku a samotná operace proběhla bez komplikací. Syn 14 měsíců.

Umístění: FN Plzeň Kontrola

Byli jsme k ní odeslani z neonatologie ve FN, takže ma syna v péči od miminka. Nicméně ji mohu poděkovat za to, ze kdykoliv kluk vidí bílý plášť dostane hysterický záchvat. Navíc doba v čekárně je šílená, nejdéle jsme tam cekali loni asi 4 hodiny. Navíc jak se syn (3 roky) bojí, vůbec nespolupracuje a dle paní doktorky je to důvod, aby nosil brýle. Když jsme u ní byli před rokem, svázali kluka do prostěradla a 3 na něm leželi, aby mu rozkapali oči, a ja ještě dostala vynadano, že jsem hysterická matka a nemam se jí plést do práce a vyhodila mě za dveře. Za mě nepříjemná doktorka a ani sestry nejsou žádná hitparáda. Je protivná a velmi nepříjemná, když řeknete, ze se vám neco nelíbí. V současné době hledám pro syna jinou doktorku, která si dětí víc váží a která nebude za každou cenu psát brýle.

Čekali jsme s 3,5 letým synem více než 2h i přesto, že jsme byli objednáni. Paní dokotorka se bohužel chovala velmi arogantně a naprosto neadekvátně k věku dítěte. Při hledání termínu další návštěvy byla velmi nekompromisní a museli jsme jí nakonec velmi tvrdě oznámit, že z dovolené v Řecku opravdu nemůžeme přijet, aby nám nabidla jiný.

I přes objednání jsme čekali 1,5 hodiny s ročním chlapečkem na prevenci, poté zpacifikován do prostěradla a za 5 min. venku bez vysvětlení i když byla naměřena odchylka od normálu. Za sebe nemohu doporučit.