MUDr.

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

• ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

Masarykovo náměstí 2667, 53002 Pardubice, pardubický

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Více (2)

• Umístění: ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

Paní doktorka i sestra jsou opravdu příjemné. Opravdová profesionalita a letitá zkušenost. Doporučuji jít do čekárny už o půl 8 ráno, pokud spěcháte, jsou totiž velké čekací doby.

• Zkušenosti a dovednosti

• MUDr. Marie Hrdličková - ORL AMBULANCE pro děti i dospělé - ušní, nosní, krční a chirurgie hlavy a krku !
      * ordinační doba DENNĚ 8:00 - 14:00 ( provozní doba 7:30-14:30 )
      * vyšetřujeme bez objednání dle příchodu pacientů - čekání na ošetření je obvyklé a nezáměrné !!!
      ZÁSTUP: stejná ambulance - ÚTERÝ, PÁTEK - MUDr. Zuzana Vodičková
      případně akutní případy - MUDr. Aleš Hrdlička - stejná adresa - dveře č. 328 / 330 (obvykle denně !)

• otorinolaryngologie

Nemoci

• ušní choroby
    • zánět vedlejších nosních dutin
    • nosní polypy
    • nádor krku a hlavy
    • záněty hltanu a hrtanu
    • nedoslýchavost

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

• Paní doktorka je chladná profesionálka. Přestože souhlasila s ošetřením naší dvouleté dcery, její přístup byl k tak malému dítětí absolutně necitlivý. Samozřejmě chápu, že většina dětí nevydrží při vyšetření nehybně sedět. Zvlášť když jde o řešení zánětu středního ucha a je tudíž nezbytné udržet dítě ve stabilní poloze silou. S pláčem a možná i s trochou hysterického křiku se prostě tak nějak počítá. Jenže paní doktorka Hrdličková vyžadovala uvedení dítěte do polohy, kdy ho může vyšetřovat, v momentě, kdy nebyla připravená a teprve si chystala nástroje. A to opakovaně. Udržet tak dlouho - v ten moment již nejen plačící ale pořádně vystresované - tak malé dítě bylo prostě nemožné. Žádná pauza ani alespoň předstírané pochopení. Reakce paní doktorky směrem k matce: "když nemáte sílu udržet své dítě teď, tak co budete dělat, až bude větší” už je jen třešničkou na celém asociálním a neempatickém vystupování. Jinak sestru má teda doktorka Hrdličková výbornou, nebýt té, odešli jsme uprostřed ošetření. Jo a taky přišla na pomoc sestra z vedlejší ordinace, kterou přilákal dceřin křik, té patří rovněž velký dík, chovala se výborně a vše jsme nakonec zvládli. Nutno ještě dodat, že dcera není žádná ufňukaná pricezna, změny a ostatně i nějaké ty stresové situace snáší velmi dobře, pláče opravdu jen v situacích, kdy má problém - obvykle ten zdravotní. Šlo o její vůbec první zážitek, kdy se u lékaře musel řešit nějaký hodně bolestivý zdravotní problém. Tak nějak doufáme, že to na ní nenechá následky. Nikdy totiž nelze s jistotou předem říct, které silně stresová zážitky dítě z paměti vymaže a které v něm zůstanou navždy. K paní doktorce Hrdličkové už s ní v každém případě nepůjdeme. A paní doktorka - není pochyb, že jde o vysoce kvalitního odborníka - by neměla ošetřovat tak malé děti. Tam je totiž potřeba ještě něco víc, než jen chladně profesionální přístup.

• Paní doktorka užívá velmi účinnou léčbu zánětu zvukovodu.Tento problém mne trápil téměř 2 roky.Na doporučení známé jsem tedy navštívila její ordinaci.Zánětu jsem se za 14dní zbavila.Díky, paní doktrorko,skládám poklonu. Pacientka Mirka z Pardubic

• I přesto, že bych ji díky některým jejím drsným metodám mohla označit za hrdlořezku, nedám na ni dopustit. Je to opravdu Specialistka, Odbodnice, precizní, vždy pomůže. Určitě doporučuji :)

• Perfektní paní doktorka, i sestřička. Není lehké léčit děti, ale obě se s tím velice dobře vyrovnávají.

• Paní doktorku, i přes její některé "řeznické" metody doporučuji. Je to psecialistka s velkým S, odborník, který své právi opravdu rozumí, poradí a pomůže zbavit problémů.

• Pani doktorka je na úrovni, ochotná a specialista.Nedá se nic vytknout lepší jsem nepoznala.A sestřička ? Usmála jsem se na ni ona úsměv opětovala.Odcházela jsem velmi spokojena.Děkuji za vše. Maternová Alena

• -

• super vždy nám pomohla ...má zkušenosti

• Paní doktorka opravdu profesionál,ochotná a dokáže léčit vždy mi bezvadně pomohla s angínou jdu radši k ní než k obvodní vždy udělá výtěr i když ví že je na 100% angína,je pečlivá a to se mi na ní líbí chodím k ní téměř 10let a určitě bych neměnila.Sestřičky neléčí takže mi je jedno kdo s paní doktorkou spolupracuje.....Prostě odemne dostává 1***