MUDr.

Marie Hrdličková

Otorinolaryngolog

Kontaktní informace

 • ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

  Masarykovo náměstí 2667, 53002 Pardubice, pardubický

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Více (2)


Nejnovější názory

 • E
  Umístění: ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

  Paní doktorka i sestra jsou opravdu příjemné. Opravdová profesionalita a letitá zkušenost. Doporučuji jít do čekárny už o půl 8 ráno, pokud spěcháte, jsou totiž velké čekací doby.

 • Zkušenosti a dovednosti

  O mně

  • MUDr. Marie Hrdličková - ORL AMBULANCE pro děti i dospělé - ušní, nosní, krční a chirurgie hlavy a krku !
   * ordinační doba DENNĚ 8:00 - 14:00 ( provozní doba 7:30-14:30 )
   * vyšetřujeme bez objednání dle příchodu pacientů - čekání na ošetření je obvyklé a nezáměrné !!!
   ZÁSTUP: stejná ambulance - ÚTERÝ, PÁTEK - MUDr. Zuzana Vodičková
   případně akutní případy - MUDr. Aleš Hrdlička - stejná adresa - dveře č. 328 / 330 (obvykle denně !)

  Specializace

  • otorinolaryngologie

  Otázky pacientů

  Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

  Obáváte se o své zdraví?

  Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

  Zeptejte se naších lékařů

  Hodnocení pacientů

  5

  Obecné skóre
  19 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
  • E
   Umístění: ORL HRDLIČKA s.r.o. - MUDr. Marie Hrdličková

   Paní doktorka i sestra jsou opravdu příjemné. Opravdová profesionalita a letitá zkušenost. Doporučuji jít do čekárny už o půl 8 ráno, pokud spěcháte, jsou totiž velké čekací doby.

  • Paní doktorka je chladná profesionálka. Přestože souhlasila s ošetřením naší dvouleté dcery, její přístup byl k tak malému dítětí absolutně necitlivý. Samozřejmě chápu, že většina dětí nevydrží při vyšetření nehybně sedět. Zvlášť když jde o řešení zánětu středního ucha a je tudíž nezbytné udržet dítě ve stabilní poloze silou. S pláčem a možná i s trochou hysterického křiku se prostě tak nějak počítá. Jenže paní doktorka Hrdličková vyžadovala uvedení dítěte do polohy, kdy ho může vyšetřovat, v momentě, kdy nebyla připravená a teprve si chystala nástroje. A to opakovaně. Udržet tak dlouho - v ten moment již nejen plačící ale pořádně vystresované - tak malé dítě bylo prostě nemožné. Žádná pauza ani alespoň předstírané pochopení. Reakce paní doktorky směrem k matce: "když nemáte sílu udržet své dítě teď, tak co budete dělat, až bude větší” už je jen třešničkou na celém asociálním a neempatickém vystupování. Jinak sestru má teda doktorka Hrdličková výbornou, nebýt té, odešli jsme uprostřed ošetření. Jo a taky přišla na pomoc sestra z vedlejší ordinace, kterou přilákal dceřin křik, té patří rovněž velký dík, chovala se výborně a vše jsme nakonec zvládli. Nutno ještě dodat, že dcera není žádná ufňukaná pricezna, změny a ostatně i nějaké ty stresové situace snáší velmi dobře, pláče opravdu jen v situacích, kdy má problém - obvykle ten zdravotní. Šlo o její vůbec první zážitek, kdy se u lékaře musel řešit nějaký hodně bolestivý zdravotní problém. Tak nějak doufáme, že to na ní nenechá následky. Nikdy totiž nelze s jistotou předem říct, které silně stresová zážitky dítě z paměti vymaže a které v něm zůstanou navždy. K paní doktorce Hrdličkové už s ní v každém případě nepůjdeme. A paní doktorka - není pochyb, že jde o vysoce kvalitního odborníka - by neměla ošetřovat tak malé děti. Tam je totiž potřeba ještě něco víc, než jen chladně profesionální přístup.

  • M

   Paní doktorka užívá velmi účinnou léčbu zánětu zvukovodu.Tento problém mne trápil téměř 2 roky.Na doporučení známé jsem tedy navštívila její ordinaci.Zánětu jsem se za 14dní zbavila.Díky, paní doktrorko,skládám poklonu. Pacientka Mirka z Pardubic

  • J

   I přesto, že bych ji díky některým jejím drsným metodám mohla označit za hrdlořezku, nedám na ni dopustit. Je to opravdu Specialistka, Odbodnice, precizní, vždy pomůže. Určitě doporučuji :)

  • S

   Perfektní paní doktorka, i sestřička. Není lehké léčit děti, ale obě se s tím velice dobře vyrovnávají.

  • Paní doktorku, i přes její některé "řeznické" metody doporučuji. Je to psecialistka s velkým S, odborník, který své právi opravdu rozumí, poradí a pomůže zbavit problémů.

  • Pani doktorka je na úrovni, ochotná a specialista.Nedá se nic vytknout lepší jsem nepoznala.A sestřička ? Usmála jsem se na ni ona úsměv opětovala.Odcházela jsem velmi spokojena.Děkuji za vše. Maternová Alena

  • -

  • super vždy nám pomohla ...má zkušenosti

  • J

   Paní doktorka opravdu profesionál,ochotná a dokáže léčit vždy mi bezvadně pomohla s angínou jdu radši k ní než k obvodní vždy udělá výtěr i když ví že je na 100% angína,je pečlivá a to se mi na ní líbí chodím k ní téměř 10let a určitě bych neměnila.Sestřičky neléčí takže mi je jedno kdo s paní doktorkou spolupracuje.....Prostě odemne dostává 1***