Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3, Opava

Je mi líto ,ale paní doktorka už není mezi námi.Snad Ti ,kteří s ní nebyli moc spokojeni si oddychnou.Je pravda,že si důchodu moc neužila,ale jen tak pro vysvětlení-ráda by si ho užila,jen neměla nahradu za sebe,nenašel se jiný zubař,který by převzal její pacijenty.Není to tak jednoduché a skončit a nepředat někomu paciety jen tak nejde.Proto ,když si už netroufla na nějaké zákroky-třeba jen na vytrhnutí zubu,radši odeslala pacienta do nemocnice.A to mužou být Ti pacienti jenom rádi.A nakonec klidně mohli přejít k jinému zubaři,když nebyli spokojeni!!!

Milá,hodná,to ano. Ale to je tak bohužel vše. Chodím k ní už dlouho (bohužel nevím,kam mám jinam jít) poctivě co půl roku, ale mé zuby tak nevypadají. Mám již čtyři vytrhnuté a bojím se,aby jich nebylo víc. Navíc je posílá trhat do nemocnice,takže tím zabijete celý den. A to čekání!!! Máte časovku,přesto jdete na řadu tak cca za dvě hodiny. Bere před vámi lidi,kteří přišli po vás. Nechápu,jak to má zorganizované. A pak ty dlouhé dovolené! Zastaralá ordinace,zastaralé metody,
bez rukavic. Byla jsem u její kolegyně,která měla zástup a ta jen kroutila hlavou při otázce na můj věk(29)a stav zubů. Navíc potřebuji nový zub a ona mi řekla,že mě bude stát 10 tis. Známá má to samé a platila 4 tis, tak nevím. Prostě NEDOPORUČUJI!

K paní zubařce jsem chodila hnoho let, přesto že je velmi milá a přátelská, ji nedoporučuji. Přesla jsem k jiné paní zubařce, která má moderní vybavení a jde jaksi z dobou, našla mi mnoho kazů a byla zděšena stavem mého chrupu, vybila mi doslova celou pusu.

Je evidentně oběma nohama v důchodu, 4 měsíce v roce si dělá volno, polovinu zákroků posílá do nemocnice, zoubky máte krásně zdravé, protože kdyby vám kaz našla, tak by ho asi musela léčit, její léčení jsem vyzkoušela na vlastní zub, pracovala na něm 2 roky, nakonec ho rozstřelila na 3 díly, musela jsem ho nechat vytrhnout, samozřejmě v nemocnici, ona zuby netrhá. Ona je jen ničí. Její péče mě zatím odhadem přijde na 15 000.-

Sto lidí,sto názorů.Já mám s paní doktorkou jen ty lepší zkušenosti.Taky už mé zuby nejsou výstavní,nějáké chybí,sem tam korunka,plomby a zubní náhrada za pět zubů.Jinač vytažení, nebo zaplombovaní zubů je u paní doktorky bezbolestné a pokud si není jistá nějakým větším, nebo riskantním zákrokem, pošle vás na zubní chirurgii a je to vyřešeno.Paní doktorce přeji ještě hodně let za zubařským křeslem a co nejmíň dotěrných pacientů.
Zubům zdar!

K paní doktorce jsem nějaký ten rok chodila na preventivní prohlídky, mohu konstatovat, že mi asi 2 plomby udělala. Jinak jsem odcházela od ní s tím, že mám krásné zoubky, jak jste již psali. Jednou jsem však šla k její kolegyni, protože měla dovolenou a ta mi řekla: "Slečno, dělejte s těma zubama něco, tady počítám tak 6 kazů a to jsem ještě neviděla ani rentgen!" Tato paní zubařka mi nechtěla věřit, že chodím co půl roku k zubaři a připadala jsem si jako totální pako. Nějak se mi to ale nezdálo a přešla jsem. Na první prohlídce mi nová paní zubařka zkonstatovala, že mám 6 kazů, 2 zuby mi rovnou plombovala a ze 3 mi rovnou trhala nerv. Zub se mi posléze rozpadl a já mám ve svých 20 letech korunku!!! Stála mě přes 2000. Uznejte, že mít ve 20 korunku, přestože si čistíte zuby a chodíte pravidelně k zubaři....

Příjemná a milá opravdu ano, ale to je tak naprosto všechno. Nevím o jakých zkušenostech to tady hovoříte. Když mě moje ortodontistka poslala na preventivní kontrolu a za týden přijdu s potvrzenou žádankou, že jsem tam opravdu byla, tak mi ani nechtěla věřit, že jsem ji navštívila. Měla jsem tam dva naprosto viditelné kazy. Za týden na to mi řekla, že to není možné a muselo se mi to tam teď udělat. Propadlá blomba se neudělá ani za jeden měsíc natož za týden. Po zkušenostech celé naší rodiny jsem raději všichni odešli. Myslím, že ne za pět min. 12-náct, ale 12-náct pět. Moje nynější lékařka nechtěla věřit, že chodím na pravidelné kontroly, dokud se nepodívala do karty. Když jsem přecházela, tak jsem kvůli této neschopné čarodějnici, která by více užitku udělala, kdyby seděla na zadku doma, měla 9 kazů, z toho jeden tak hluboký, že jsem málem přišla o pětku. Dlouho jsem měla co dělat, abych ji nezažalovala za nedbalost apod. Mé zdraví je mi přednější než něčí milost a sladkost, které má paní doktorka nadbytek. To co tady píši, tak si za tím naprosto stojím a nejen já, ale i celá má rodina a celou nedbalost "doktorky" jsem schopna dokázat. I její ordinace vypadá jak z hororu. A když člověku léčí nervy způsobem, že Vám do něj zajede jehličkou nebo čímto a čichne si zda to smrdí či nikoliv a podle toho vyhodnotí, zda je nerv přeléčený, ... to je opravdu na POVÁŽENOU. Nechápu, jak si může říkat DOKTOR. Tento titul by ji měli okamžitě odejmout.

Příjemná a milá,zkušená.

Výborná zubařka,vždy velmi vlídná a milá,vřele doporučuji.