Skvelá lekárka. Profesionálna a ľudská. Odborníčka, všetko popíše, vysvetlí, poradí, výborne sa s ňou komunikuje. Na objednanie sa nečaká mesiace, ale týždeň, dva max. Naozaj dobrá skúsenosť.

Tomkova 27, Olomouc
Odborný lékař oftalmologie (mapa)

Příjemná paní doktorka i její sestra. Hnedka si získala naší tříletou dceru. Rozhodně doporučuji, je to doktor na svém místě!

Vyhovuje mi, že není nutné se k paní doktorce objednávat, po neosobním přístupu paní Mudr. Látalové je paní doktorka Fryšáková moc milou změnou. Hlavně si cením profesionality a kvalitního přístrojového vybavení!!

K paní doktorce chodíme 15 let, jsme velice spokojeni.Je příjemná , se svojí sestřičkou tvoří výborný tým

Po přečtení jednoho nepříliš kladného hodnocení tady, jsem se k paní doktorce skoro bála jít. Ale byla jsem velmi mile překvapena. Je milá hodná a ochotná, stejně tak i sestřička. Doporučuji!

Velice příjemná a ochotná. Jsme s dcerou velmi spokojeny.
Sestřička je rovněž velmi příjemná.

Velmi dobrá odbornice se vstřícným přístupem k pacientovi, kterému také věnuje náležitou pozornost při vyšetřování, sestřička je také velmi ochotná.

lidská,profesionální,ochotná a sestra je taky moc příjemná.

Velmi dobrá lékařka s kvalitním přístrojovým vybavením. Navštěvuji ji již 15 let, vždy ochotná a vstřícná.

Velice příjemná a ochotná. Jsme s dcerou velmi spokojeny.
Sestřička je rovněž velmi příjemná.

lidská,profesionální,ochotná a sestra je taky moc příjemná.