Privátní ordinace praktického lékaře
Plzeňská 433, Třemošná

Paní doktorka neni z těch co léčí nemoc. Ale léčí příčiny nemocí. Je to opravdu paní doktorka. Chodím k ní už 22 let a nikdy jsem si na ní nemohl ztěžovat. Ona a sestra jsou opravdu profesionalky.

Paní MUDr. Cinertová je velmi svědomitá lékařska s osobitým přístupem. Má zájem o své pacienty a průběh jejich léčby. Fronty v čekárně jsou naprosto pochopitelné.

Jsem naprosto spokojená s přístupem paní doktorky k pacientům i jejich problémům.

Odbornost, citlivost, zájem o průběh léčení, jeho výsledky, psychologická podpora pacientů.

Paní doktorka Cinertová je velmi pečlivá a v její ordinaci nikdy nezapochybuji, že ONA je tam pro mě. Její přístup je maximálně lidský. Dokáže každého se zájmem vyslechnout a hlavně léčit. Ona i její sestřička si zaslouží poděkování a to nejen v ordinaci. Takových lékařů, kéž by mělo naše zdravotnictví více.

Vysoká odbornost,klidný,lidský přístup k pacientovi.

Ve svém životě jsem se setkal už z mnoha doktory,ale s Paní doktorkou,upozornňuji Paní MUDr. Cinertovou ! Mám jen ty nejlepší zkušenosti není to jen doktor,ale
především človek.Její přístup je plný lidskosti a ne strohého škatulkování a srovnávání průměrů,jestli jste v linitu nebo ne.Možná se někomu zdá pomalejší chod ordinace,ale právě v tom je ten lidský přístup.Znám pár doktorů kde než stačíte sundat svetr už držíte předpis s razítkem v ruce.

Velmi svědomitá lékařka. Vždy vyjde vstříc a není jí zatěžko i ve svém volném čase pacienty navštívit a zkontrolovat jejich zdravotní stav.

U paní doktorky jsem sice jen velmi krátce a celkově jsem jí navštívila jen 2x, ale musím se připojit k ostatní chvále. Je milá, velice pečlivá a svědomitá a i zdravotní sestřička je příjemná. Jen to čekání je úmorné...

Paní doktorka nasadila ostatním lékařům laťku hodně vysoko......