Adresa

Plzeňská 433, Třemošná
Privátní ordinace praktického lékaře

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
18 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
R
Ověřeny pacient

Paní doktorka neni z těch co léčí nemoc. Ale léčí příčiny nemocí. Je to opravdu paní doktorka. Chodím k ní už 22 let a nikdy jsem si na ní nemohl ztěžovat. Ona a sestra jsou opravdu profesionalky.


S
Ověřeny pacient

Paní MUDr. Cinertová je velmi svědomitá lékařska s osobitým přístupem. Má zájem o své pacienty a průběh jejich léčby. Fronty v čekárně jsou naprosto pochopitelné.


P

Jsem naprosto spokojená s přístupem paní doktorky k pacientům i jejich problémům.


M
Ověřeny pacient

Odbornost, citlivost, zájem o průběh léčení, jeho výsledky, psychologická podpora pacientů.


M

Paní doktorka Cinertová je velmi pečlivá a v její ordinaci nikdy nezapochybuji, že ONA je tam pro mě. Její přístup je maximálně lidský. Dokáže každého se zájmem vyslechnout a hlavně léčit. Ona i její sestřička si zaslouží poděkování a to nejen v ordinaci. Takových lékařů, kéž by mělo naše zdravotnictví více.


Vysoká odbornost,klidný,lidský přístup k pacientovi.


Ověřeny pacient

Ve svém životě jsem se setkal už z mnoha doktory,ale s Paní doktorkou,upozornňuji Paní MUDr. Cinertovou ! Mám jen ty nejlepší zkušenosti není to jen doktor,ale
především človek.Její přístup je plný lidskosti a ne strohého škatulkování a srovnávání průměrů,jestli jste v linitu nebo ne.Možná se někomu zdá pomalejší chod ordinace,ale právě v tom je ten lidský přístup.Znám pár doktorů kde než stačíte sundat svetr už držíte předpis s razítkem v ruce.


Velmi svědomitá lékařka. Vždy vyjde vstříc a není jí zatěžko i ve svém volném čase pacienty navštívit a zkontrolovat jejich zdravotní stav.


Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem sice jen velmi krátce a celkově jsem jí navštívila jen 2x, ale musím se připojit k ostatní chvále. Je milá, velice pečlivá a svědomitá a i zdravotní sestřička je příjemná. Jen to čekání je úmorné...


Paní doktorka nasadila ostatním lékařům laťku hodně vysoko......


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti