Praktická zubní lékařka
Zdislavina 11, Třebíč

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

Zlatý ruce, zlatý srdíčko.
Uměl by ji někdo naklonovat???

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní doktorce chodím od 4 let a nikdy jsem od ní nezažila neochotu či neprofesionální přístup. Někomu může vadit, že má defakto 2 ordinace v jedné, nicméně podle mě to spíš dokazuje, že svou prací paní doktorka žije a naplňuje ji.

Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní doktorce jsem chodila od dětství a vždy jsem se návštěvy velmi bála. Osetreni vždy bolestivé, doktorka pendluje mezi dvěma pacienty, vše chce mít rychle hotové, nic nekonzultuje, žádné preventivní rentgen, apod. Čekarna plná lidi, běžně se čeká přes hodinu (s objednáním).
Jediná výhoda je asi to, že se téměř za nic neplatí.
Posledni návštěvy byly opravdu velmi bolestivé, ještě jsem poslouchala věty typu "to přece nemůže bolet". Zubaře jsem změnila a nestačila jsem se divit, co vše mi na rentgenu nový zubař našel a jak žádné ošetření vůbec neboli!
Opravdu lituji všechny, co musí takto trpět, hlavně děti. Ze zubaru jsem mela úplně panický strach a kdybych jen věděla, že to tak být vůbec nemusí..

Umístění: Praktická zubní lékařka

Bezkonkurenčně nejlepší zubařka. Má můj obdiv za to jak pendluje mezi křesly. Vždy mi pomohla a snažila se najít řešení, místo trhání zubů(praktiky jiných zubařů). Paní doktorka je profesionál na správném místě.

Umístění: Praktická zubní lékařka

Bezkonkurenčně nejlepší zubařka. Chodím k ní od puberty, přešla k ní celá naše rodina a teď za ní dojíždíme i z Prahy, nevyměnili bychom jí. To mluví samo za sebe.

S paní doktorkou jsem vůbec nebyla spokojena jak já tak i celá naše rodina.Změnily jsme zubaře a hnedka je ten výsledek jiný.Nedoporučuji!

Výborná,ochotná,že si někdo stěžuje je možné,ale já tam dost často slyším hlášky typu dokud mě něco nebolí tak sem nelezu,byl tam chlapík kolem 40-ti let,3 zuby na vytržení,5 na plombování.Pán byl po 14-ti dnech na Brufenu,než přišel.Po vytržení jednoho zubu řekl,že už nepříjde a utekl,takže si mnozí z kritiků sáhněte do svědomí kolikrát ročně jste na kontrole?
Mohu zcela doporučit,bohužel má tak nacpaný stav,že vezme maximálně rodinné příslušníky,což si myslím mluví za vše.Ti co nejsou spokojení a chodí až na poslední chvilku ušetří čas v čekárně za prodlouženou dobu jejich léčby a nervy i těm co potom musí s bolavým zubem v čekárně poslouchat jejich nářky.
Je to práce s lidmi a bohužel mnohdy bolestivá.
Paní doktorce přejí mnoho úspěchů a zdraví,jsem velmi rád,že jsme u ní celá rodina.

Vždy jsem se u ní setkal s pochopením a vstřícným jednáním.

frajerka

Dnes jsem byla u mého nového zubaře. Když udělal vstupní prohlídku, byl zděšen, že mi našel 7 kazů a všechny skryté pod plombami. Děkuji Vám paní zubařko, že jste tak pečlivá a váš rentgen je nenahraditelný, jelikož zub, s kterým mám neustále problémy a podle vás byl v pořádku, je téměř zkažený. Tomu říkám překvapení dne, odcházela jsem opravdu se skvělou náladou. V tu chvíli vás potkat, tak vám z plných plic povím jak je na tom vaše zubařské umění. Grrrr