Marie Bednářová, zubař Třebíč

MUDr. Marie Bednářová

Uložit

Zubař Více

22 názor

Uložit


Adresa

Praktická zubní lékařka
Zdislavina 11, Třebíč

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

22 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní doktorce chodím od 4 let a nikdy jsem od ní nezažila neochotu či neprofesionální přístup. Někomu může vadit, že má defakto 2 ordinace v jedné, nicméně podle mě to spíš dokazuje, že svou prací paní doktorka žije a naplňuje ji.

Z
Umístění: Praktická zubní lékařka Jiný

K paní doktorce jsem chodila od dětství a vždy jsem se návštěvy velmi bála. Osetreni vždy bolestivé, doktorka pendluje mezi dvěma pacienty, vše chce mít rychle hotové, nic nekonzultuje, žádné preventivní rentgen, apod. Čekarna plná lidi, běžně se čeká přes hodinu (s objednáním).
Jediná výhoda je asi to, že se téměř za nic neplatí.
Posledni návštěvy byly opravdu velmi bolestivé, ještě jsem poslouchala věty typu "to přece nemůže bolet". Zubaře jsem změnila a nestačila jsem se divit, co vše mi na rentgenu nový zubař našel a jak žádné ošetření vůbec neboli!
Opravdu lituji všechny, co musí takto trpět, hlavně děti. Ze zubaru jsem mela úplně panický strach a kdybych jen věděla, že to tak být vůbec nemusí..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

V
Ověřený profil
Umístění: Praktická zubní lékařka

Bezkonkurenčně nejlepší zubařka. Má můj obdiv za to jak pendluje mezi křesly. Vždy mi pomohla a snažila se najít řešení, místo trhání zubů(praktiky jiných zubařů). Paní doktorka je profesionál na správném místě.

P
Ověřený profil
Umístění: Praktická zubní lékařka

Bezkonkurenčně nejlepší zubařka. Chodím k ní od puberty, přešla k ní celá naše rodina a teď za ní dojíždíme i z Prahy, nevyměnili bychom jí. To mluví samo za sebe.

V
Ověřený profil

S paní doktorkou jsem vůbec nebyla spokojena jak já tak i celá naše rodina.Změnily jsme zubaře a hnedka je ten výsledek jiný.Nedoporučuji!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Výborná,ochotná,že si někdo stěžuje je možné,ale já tam dost často slyším hlášky typu dokud mě něco nebolí tak sem nelezu,byl tam chlapík kolem 40-ti let,3 zuby na vytržení,5 na plombování.Pán byl po 14-ti dnech na Brufenu,než přišel.Po vytržení jednoho zubu řekl,že už nepříjde a utekl,takže si mnozí z kritiků sáhněte do svědomí kolikrát ročně jste na kontrole?
Mohu zcela doporučit,bohužel má tak nacpaný stav,že vezme maximálně rodinné příslušníky,což si myslím mluví za vše.Ti co nejsou spokojení a chodí až na poslední chvilku ušetří čas v čekárně za prodlouženou dobu jejich léčby a nervy i těm co potom musí s bolavým zubem v čekárně poslouchat jejich nářky.
Je to práce s lidmi a bohužel mnohdy bolestivá.
Paní doktorce přejí mnoho úspěchů a zdraví,jsem velmi rád,že jsme u ní celá rodina.

M
Ověřený profil

Vždy jsem se u ní setkal s pochopením a vstřícným jednáním.

frajerka

Dnes jsem byla u mého nového zubaře. Když udělal vstupní prohlídku, byl zděšen, že mi našel 7 kazů a všechny skryté pod plombami. Děkuji Vám paní zubařko, že jste tak pečlivá a váš rentgen je nenahraditelný, jelikož zub, s kterým mám neustále problémy a podle vás byl v pořádku, je téměř zkažený. Tomu říkám překvapení dne, odcházela jsem opravdu se skvělou náladou. V tu chvíli vás potkat, tak vám z plných plic povím jak je na tom vaše zubařské umění. Grrrr

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Chodím k ní 25 let. Nejleší zubař na třebíčsku a okolí. Kvalita je vidět z počtu pacientů. To sebou nese delší čekání, ale výsledky stojí za to.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti