Marianna Hanová

Pediatr

Kontaktní informace

• N

Paní doktorka je skvělá, hodná, trpělivá a neskutečně empatickå stejně jako sestřička, jsou výborný tým, neměnila bych.

• Objednejte si návštěvu u lékaře v okolí

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se lékaře nebo specialisty. Odpověď na otázku obdržíte zcela zdarma.

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• N

• Paní doktorka je nejlepší a vždy byla.Je mi 37 let a k paní doktorce jsem chodil už jako dítě. Vždy byla skvělá,
      hodná a setřička také.Jsou to lidé na pravém místě a takové už nenajdete.

S pozdravem Pavel Královský

• Velmi příjemná doktorka ke které chodím už od narození. Obzvlášť její sestřička je také velmi hodná a hlavně věčně mladá.

• Jestli někdo čeká, že mu druhý poleze do zadku, tak je na omylu. Paní doktorka tam nikomu nepoleze. A myslím, jak se do lesa volá, tak se z něj ozve. My s paní doktorkou nemáme žádné problémy, jde jí o děti a jejich zdraví, vychovávat Vám je určitě nebude. Oni někteří rodiče by sami potřebovali převychovat. Vaše zápisy jsou anonymní, takže si za svým názorem nestojíte a patří mezi drby. Normální člověk se pod ně podepíše.
      J. Kupec

• Pani doktorka i sestřička mají velmi dobrý přístup k dětem.Paní doktorka je v léčbě pečlivá a důsledná. S jejich péčí jsem spokojená již 10 let,(2 děti - 3+10 let)mohu jen doporučit.

• Velmi spokojena jsem jak s paní doktorkou, tak se setřičkou. Chodím k nim se svými synky (7 a 11 let) již od jejich narození. Vždy velmi vstřícné, nápomocné v každém směru. Ani sebemenší problém nepodceňují. Chování k dětem mají velmi milé. Neměnila bych a jsem si jista, že mé děti také ne.

• Vynikající nejen paní doktorka,ale i sestřička. Profesionální přístup a velice milé a trpělivé chování k dětem. Nešla bych jinam. Můžu jen doporučit.

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní