Jste tento lékař?

5

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní

Je toto Váš profil?
Převezměte jej

Adresy

 • Ordinace pro děti a dorost

  Divadelní 3
  35002 Cheb, karlovarský

  Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

  Uveďte svůj e-mail a my vám dáme vědět, až budete u tohoto lékaře moci rezervovat návštěvu online.

  Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Hodnocení pacientů:

 • N

  Paní doktorka je skvělá, hodná, trpělivá a neskutečně empatickå stejně jako sestřička, jsou výborný tým, neměnila bych.

 • Paní doktorka je nejlepší a vždy byla.Je mi 37 let a k paní doktorce jsem chodil už jako dítě. Vždy byla skvělá,
  hodná a setřička také.Jsou to lidé na pravém místě a takové už nenajdete.

  S pozdravem Pavel Královský

 • Velmi příjemná doktorka ke které chodím už od narození. Obzvlášť její sestřička je také velmi hodná a hlavně věčně mladá.

 • Jestli někdo čeká, že mu druhý poleze do zadku, tak je na omylu. Paní doktorka tam nikomu nepoleze. A myslím, jak se do lesa volá, tak se z něj ozve. My s paní doktorkou nemáme žádné problémy, jde jí o děti a jejich zdraví, vychovávat Vám je určitě nebude. Oni někteří rodiče by sami potřebovali převychovat. Vaše zápisy jsou anonymní, takže si za svým názorem nestojíte a patří mezi drby. Normální člověk se pod ně podepíše.
  J. Kupec

 • Pani doktorka i sestřička mají velmi dobrý přístup k dětem.Paní doktorka je v léčbě pečlivá a důsledná. S jejich péčí jsem spokojená již 10 let,(2 děti - 3+10 let)mohu jen doporučit.

 • Velmi spokojena jsem jak s paní doktorkou, tak se setřičkou. Chodím k nim se svými synky (7 a 11 let) již od jejich narození. Vždy velmi vstřícné, nápomocné v každém směru. Ani sebemenší problém nepodceňují. Chování k dětem mají velmi milé. Neměnila bych a jsem si jista, že mé děti také ne.

 • Vynikající nejen paní doktorka,ale i sestřička. Profesionální přístup a velice milé a trpělivé chování k dětem. Nešla bych jinam. Můžu jen doporučit.