Sam. ordinace PL - gynekologa
Kijevská 16, Svitavy

Výborná paní doktorka. Vždy milá a poradí v každé situaci. Před několika lety mě operovala - na výbornou. Jsem jí moc vděčná. Ráda za ní jezdím.

Při první prohlídce před mnoha lety prohlásila "můj prst je ještě malý"... to mě odradilo od další návštěvy.

K paní doktorce chodím mnoho let, vždy byla a je velice příjemná, každý problém dokáže vysvětlit. Velice si ji vážím nejenom jako lékařky, ale i jako skvělého člověka.

Přidávám se k názoru, že paní doktorka je dobrá, pokud vám nic není. Při bolestech vaječníků mi řekla, že to bude nejspíš od něčeho jiného, že problém nevidí(neposlala mně ani na ultrazvuk, ani na odběr krve - nic).
S její péčí jsem opravdu velmi nespokojená a rozhodně ji nedoporučuji.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená, pomohla nám otěhotnět a dělá vše pro to aby se miminko udrželo. Moc jí děkuji

Ochotná, stále dobře naladěná, usměvavá, při vyšetření je uplná pohodička.

Bohužel musím hodnotit velmi negativně. Mé dlouhodobé gyn. potíže pro ní byly bezvýznamné, prý "u nás mladých holek je to naprosto běžné a normální". Cítila jsem se špatně, tak jsem přestoupila k manželům Čadílkovým do Litomyšle, kde mi nasadily léčbu a mě dali do pořádku a už se zase cítím dobře. Tímto jim děkuji.

Paní doktorka je velmi příjemná, obdivuji, jak si pamatuje pacienty, při představení do telefonu okamžitě si vzpomene na mou diagnózu, mám k ní plnou důvěru.

Paní doktorka je výborná lékařka pomohla mě včasnou operací a díky ní jsem už vpořádku.

s paní doktorkou jsem měla jen ty nejhorší zkušenosti, připojila bych se k názoru, že je dobrá a příjemná pokud nemáte žádný problém. Je to již hodně dávno, ale nechala mě se zánětem chodit tak dlouho až jsem málem přišla o život. Kdo má problém tomu ji nedoporučuji.