MUDr. Mária Melecká

Oční lékař Více

Rožnov pod Radhoštěm 1 adresa

Oční ordinace
Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Bola to moja teta a bola najlepsie ocna lekarka aku som poznal cest jej pamiatke myslime na nu stale.

Já jsem byla vždycky s paní doktorkou spokojená,vždy ke mě byla milá a nikdy jsem neměla žádný problém co se týká vyšetření a pod.Můj přítel měl střepinu v oku a také bezbolestně oko ošetřila.Ale každý má svůj názor:o)a co se týká závislosti na alkoholu je snad každého věc.

Pro mě nejlepší,zachránila oči mému synovi před lety.Dnes je mu 30- brýle nenosí.Vždy je plná čekárna.

Po ošetření úrazu oka ve Frýdku,na druhý den kdy měla paní doktorka vyměnit krytí na oku,ve Frýdku mi řekli že mu to další den doktorka vyčistí,namaže a dá na100%krytí,klukovi to ztrhla s tím že ho už nepotřebuje,žádné vyčištění,namazání,dostal kluk kapky na recept.Po návštěvě lékárny jsme zůstali rozčarovaní,recept:pojišťovnu na kterou se paní doktorka ptala 3krát-špatně napsaná,rodné číslo-šílenost.Dostala jsem obavy jestli jsou léky dobře napsané,a po návštěvě jiného lékaře krytí na oku nosil skoro ještě 14 dnů,léky dostal jiné a na receptu bylo konečně správné rodné číslo i pojišťovna.