Praktický lékař pro děti a dorost
Komenského 323, Nová Paka

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Zatím neznám lepšího dětského lékaře jako je paní doktorka. Laskavý a trpělivý přístup k dětem a rodičům, přemýšlí nad daným problémem, vše až přepečlivě vysvětlí a pokud cítí, že ordinace na daný problém nestačí, pošle hned k odborným lékařům a rodič je zároveň vybaven cennými informacemi. A ještě velmi milá sestřička. Jsem vděčná, že jsem takovou lékařku a sestru pro naše dítě našla.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Nikdy více, od této doktorky jsme odešli a díky bohu za to. Milujeme svoje dite, chodíme na veškerá vyšetření atd. Kdyz jsem byla nemocná, sel se synem manžel, rekla jsem mu at se zeptá kdy nás pošle na vyšetření kyčlí. Po návratu domu, mi manžel řekl, ze me doktorka vysloveně pomlouvala, ze to přece musim jako matka vědět a ze uz jsem s miminkem měla byt na kyclich dávno. Kdyz ji manžel řekl, ze máme první dite a ona by nás měla na vyšetření poslat a nebo upozornit tak zmlkla. Další moji návštěvu pomlouvala mého muže. Jako tohle fakt ne, doktorka co svaluje svoje laxní chování na rodiče. Přešli jsme jinam a tam se divili proč nemame určitá vyšetření,kdyz se koukli kdo byl lékař, tak jen poznamenali, no jo klasika.

Velice pečlivá a hodná paní doktorka, mohu jen doporučit! Nic nenechá náhodě, ale malé pacienty zbytečně nezatěžuje léky!

Velice svědomitá paní doktorka, která bere svou práci vážně a svým pacientům se vždy snaží na sto procent pomoci.

Je velmi svědomitá a má moc pěkný vztah k dětem, vřele doporučuji. Bohužel momentálně nám odešla na mateřskou dovolenou...

Výborná a poctivá, nic nebere na lehkou váhu.