MUDr. Marek Szwarc

Jakartovice, Andělská Hora 2 adresa

Velké Heraltice, Andělská Hora

Praktický lékař gynekolog
ZS č.d. 101, Jakartovice

Velice ochotný, hodný a příjemný pan doktor, netahá z lidí jen peníze, dlouholetá spokojenost, ahoj.

Vynikající lékař, díky kterému mám dnes krásné dvojčátka, taktéž pomohl několika mým kamarádkám ve stejné věci. Prostě, kdo umí, tak umí... ;-)!!!

Dnes jsem po dosti dlouhé době navštívila pana doktora Szwarce.Čekala jsem cokoli , jen ne úsměv a vlídné slovo . Pan doktor byl velice příjemný. S takovým lidským přístupem lékař versus pacient se dnes ani moc nesetkáme . Tak, že velká chvála !!!!

výborný lékař a velice přátelský jsem štastná že ho mám nedám na něj dopustit... nejlepší doktor kterého znám

já si na něj nemohu stěžovat!Chodím k němu přes 20 let a jiného lékaře nechci.dřív jsem chodila do Bruntálu.Měla jsem silný zánět a bolesti ale lékařka mi řekla,že mi nic není.K Markovi jsem se dostala přes švagrovou.je to velice dobrý a citlivý lékař.vždy mi pomohl a poradil.Renata

Já jsem na něho také slyšela samou chválu, každý mi říkal jak je obětavý a vyjde vstříc....Dvakrát jsem po něm něco chtěla a bylo to opravdu důležité...A čeho jsem se dočkala ničeho.....Strašně mě zklamal, je to velký sympaták,ale to je vše ted už vím, že se na něho nemůžu spolehnout....Bohůžel ! !!!!!!!!!

Tento doktor je naprostá jednička ve svém oboru. Velice příjemný, milý a hlavně má opravdu lidský přístup ke všem... Mohla bych tady na nej psát spoustu chvály. Je opravdu vynikající. A to, že bere poplatky... To je dnes normální, on si je nevymyslel.. A myslím, že pokud mám skvělou péči, tak je třeba i za ní v rámci mezi zaplatit.!!!!

Nejlepší gynekolog jakého jsem kdy měla..Dííky němu mám tři zdravéé syny..A vím že kdybych se odstěhovala kam koliv vždy budu jezdit k němu.

Marie doporučují všem není to jenom lékař je to i dobrý kamarád,vždy vše vysvětlí a poradí

Ochotný, obětavý, mnohdy k dispozici i mimo pracovní dobu, v ordinaci běžně i 3 hodiny po pracovní době, přestože by mohl i pac. odmítnout jít domů. Lidský chlap, kterému záleží na zdravotním stavu svých pac, což značí i fakt, že po odběrech sám iniciativně volá, zda to dopadlo dobře či nikoliv, aby se dotyčná nestresovala. Je to už můj 3. dr a je nejlepší! A to, že se v jeho ordinaci cítím dobře a nemám pocit, že se mě chce jen rychle zbavit, je jen třešnička na dortu.
Ve 20 jsem se léčila s neplodností a dnes mám díky němu zdravého a krásného chlapečka. To mluví za vše.

Děkuji, Marku!!!!!!!!!!!