Adresa

Za Olšávkou 290, Uherské Hradiště
Stomatologická ordinace

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, + 1 Více
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
5 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
L
Ověřeny pacient

Skvělý a hlavně pečlivý doktor, příjemná sestra. Chodí tam od nás už skoro půl rodiny, pan doktor má osobní přístup k pacientovi, nikdy si nepřipadáte, že vás odbyde.


P
Ověřeny pacient

Mimořádně příjemný pan doktor i sestřička. Oba mají velmi citlivý přístup k pacientovi, takže není čeho se v ordinaci obávat. Mohu vřele doporučit.


J
Ověřeny pacient

Absolutní spokojenost. S manželem i dcerou jsme u tohoto zubaře velice spokojení. Pan doktor je opravdu šprýmař, umí to i s dětmi. Bohužel již nepřijímá nové pacienty (jen pro info).


R
Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost. Oceňuji profesionální přístup, vstřícnost a smysl pro humor. Vždy jsem chodila k zubaři s obavami, nyní se dokonce těším:-) Neznám bolest při jakémkoliv zásahu, každý krok srozumitelně popisuje, občas zažertuje a to je to, co člověk v ordinaci zubaře, krom samotného zákroku, nejvíc potřebuje. Mohu všem vřele DOPORUČIT. Neznám lepšího!!!! A jinak - všechny mé zaneřáděné zuby nyní vypadají jako nové, a za to mu patří velký dík!

Romana


R
Ověřeny pacient

Velmi vstřícný, otevřený a profesionální přístup pana doktora a sestřičky. Vzhledem k onemocnění čelistního kloubu a tím pádem omezení a blokaci při otevírání úst, jsem byla nucena změnit zubaře. Nyní jsem maximálně spokojena - jak s přístupem, tak i péčí. Mohu doporučit.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti