Za Olšávkou 290, Uherské Hradiště
Stomatologická ordinace

Skvělý a hlavně pečlivý doktor, příjemná sestra. Chodí tam od nás už skoro půl rodiny, pan doktor má osobní přístup k pacientovi, nikdy si nepřipadáte, že vás odbyde.

Mimořádně příjemný pan doktor i sestřička. Oba mají velmi citlivý přístup k pacientovi, takže není čeho se v ordinaci obávat. Mohu vřele doporučit.

Absolutní spokojenost. S manželem i dcerou jsme u tohoto zubaře velice spokojení. Pan doktor je opravdu šprýmař, umí to i s dětmi. Bohužel již nepřijímá nové pacienty (jen pro info).

Naprostá spokojenost. Oceňuji profesionální přístup, vstřícnost a smysl pro humor. Vždy jsem chodila k zubaři s obavami, nyní se dokonce těším:-) Neznám bolest při jakémkoliv zásahu, každý krok srozumitelně popisuje, občas zažertuje a to je to, co člověk v ordinaci zubaře, krom samotného zákroku, nejvíc potřebuje. Mohu všem vřele DOPORUČIT. Neznám lepšího!!!! A jinak - všechny mé zaneřáděné zuby nyní vypadají jako nové, a za to mu patří velký dík!

Romana

Velmi vstřícný, otevřený a profesionální přístup pana doktora a sestřičky. Vzhledem k onemocnění čelistního kloubu a tím pádem omezení a blokaci při otevírání úst, jsem byla nucena změnit zubaře. Nyní jsem maximálně spokojena - jak s přístupem, tak i péčí. Mohu doporučit.