Adresy (2)

Ordinace
Stojanova 8a, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí
soukromá zubní praxe MUDr. Marek Musil

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

8 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: soukromá zubní praxe MUDr. Marek Musil Bolavý zub

Pan doktor Musil je možná pečlivý a dává si záležet na své práci ale vůbec ho nezajímá pacient jako takový. Když k němu přijde někdo kdo má, jak se říká "hluboko do kapsy" nemá zájem o takové pacienty, protože by se mu to nehodilo do "krámu". Dle jeho slov ručí za svou práci a nemíní nic "odfláknout". Nejsem zubař ale vím, že když jsem přišla k zubaři a bolel mě zub lékař mi ho ošetřil a neptal se jestli na to mám. Pan doktor Musil, když jsem nesouhlasila s cenovou kalkulaci za ošetření bolavého zubu, mi řekl, že levnější variantu neprovádí, že mi může nabidnout jen vytržení zubu ale to stejně dělat on nebude ale pošle mě do nemocnice. Ještě mi řekl, že když se mi to nelíbí mohu si najít jiného lékaře, že jich je plno. Kdo nemá zubaře ví jak je nemožné najít nějakého kdo nežádá přemrštěné ceny za ošetření.
Jsem možná naivní a hloupá ale vždy jsem si myslela, že lékaři jsou tady pro nás pacienty a mají nám pomáhat když máme nějaký problém. Ale je to naopak, my pacienti dotujeme spokojený život lékařům.
Nespokojená pacientka

A
Ověřený profil

Pan doktor je opravdový profesionál a člověk na svém místě. Nejen že má velmi milý přístup, také je opravdu zručný a pečlivý. Také sestřička je milá a příjemná. Ze stomatologů jsem měla vždycky strach, ale u pana doktora Musila k němu není důvod, protože téměř vše je naprosto bezbolestné. Jeho fotokompozitní výplně vůbec nevypadají jako plomba, nýbrž opravdový zub. Když jsem měla úraz, při kterém jsem utrpěla frakturu předních zubů, díky pana doktora mé zuby vypadají ještě lépe, než před úrazem. A co se cen týče, jsou trochu vyšší, ale jsou naprosto úměrné kvalitě, já osobně si raději zaplatím za profesionální práci, která vydrží dlouho, než chodit každý rok na novou amalgámovou výplň, protože vypadává a hezká taky není. Pana doktora Musila mohu určitě doporučit, jsem s ním velmi spokojená.

K
Ověřený profil

Pan doktor je velmi pečlivý, milý, laskavý, vtipný, velice zručný a má pro nás sraby úžasné pochopení. Sestřička je milá, příjemná, hodná. Celý život chodím k zubaři s obrovským strachem, do této ordinace se chodit nebojím. Pan doktor vše vysvětlí, je srozumitelný. Oba jsou opravdoví profíci a sehraný tým. Moc jim děkuji za skvělou péči!


D
Ověřený profil

Vynikající, vlídný, zručný a pečlivý pan doktor, který mě odnaučil strachu ze zubařů. Bohužel k němu již delší dobu nechodím, protože jsem se přestěhovala několik set km daleko. Dnes mi má zubařka odvrtávala staré plomby pana Musila a říkala, že tak pěkně vyvrtané a zhotovené plomby se jen tak nevidí :) (plomby byly staré přes deset let, amalgámové, měnila jsem za fotokompozitní). Pana doktora rozhodně doporučuju, ceny jsou normální.


V
Ověřený profil

zubař velmi dobrý,zručný,příjemný,pečlivý......můžu doporučit....


Pan doktor má nasmlouvané pojišťovny a bere nové pacienty . Je laskavý , pečlivý a příjemný .Jsem s ním spokojená .


P

Určitě doporučuji návštěvu u pana doktora Musila. Myslím si, že je to velmi pečlivý lékař. Bohužel, musím souhlasit s předchozím názorem, ceny jsou obrovské. Ale, kde se dneska neplatí?


lékař je to dobrý, ale ty ceny???


Došlo k chybě, zkuste to znovu