Ordinace prakt.lékaře - gynekologa
Národních hrdinů 121, Pardubice

Umístění: Ordinace prakt.lékaře - gynekologa Jiný

Pana doktora rozhodně nedoporučuji. Je pravda, že už to je přes 10 let, ale tenkrát jsem k němu přišla na svou úplně první prohlídku, na doporuceni tety. Před vyšetřením se mě zeptal, jestli jsem už měla pohlavní styk. Říkám, že ne. On se rozesmál a řekl, že mi nevěří, že jsem hezká nebo tak něco. Narval do mě zrcadlo a odcházela jsem se špiněním, které trvalo 3 dny. Přešla jsem jinam, jak jen to bylo možné.

Nechápu některá negativní hodnocení. Pan doktor je vždy velmi lidský, rozumný, je pravda že nemá rád zavádějící informace z internetu a hysterické chování. Já si ovšem nemohu stěžovat. Jsem ráda, že jsem v jeho péči už mnoho let i během obou těhotenství.Vždy vše vysvětlí, ukáže a popíše na ultrazvuku, uklidňuje mě. Pravdou je, že pacientek má mnoho, ale ke mě byl vždy velmi korektní.

Přešla jsem od pí doktorky Lucké...obrat o 180°. Úžasný doktor, jsem velice spokojená.

Komu se nelíbí, tak ať od něj odejde, aspoň bude mít více času na nás, kteří si ho chválíme ...

¨výborný, nejlepší, skvělý!!!!!! jsme u něj už druhé těhu

LEPŠÍHO GYNEKOLOGA NEZNÁM,VŽDY VELMI OCHOTNÝ A MILÍ..V

Reaguji na poslední článek, který mě velice zaskočil. Nechápu, jak nějaká pacientka zřejmě s podprůměrným IQ může hodnotit tak skvělého doktora. Posuzuji z pravopisných chyb a z neznalosti rozdílu mezi rentgenem a ultrazvukem. Myslím si, že chyba byla i na vaší straně, měla jste požádat o podrobnější vyšetření. Pan doktor by vám jistě vyhověl. Víte jaké množství pacientek za den vyšetří? A nevidí do každé z nás, jaké máme požadavky. Takže když se nám něco nelíbí, máme právo o tom s ním promluvit nebo změnit gynekologa a ne na něj hned házet špínu! Ke mně se vždy choval profesionálně a mile. Pořád si trvám na tom, že je to nejlepší doktor, jakého jsem poznala a svůj názor nezměním na základě tvrzení nespokojené pacientky, která nemá odvahu se pod svoje tvrzení podepsat. Mgr. Pavlína Soldánová

V životě jsem byla u několika gynekologů,nyní jsem na doporučení přešla k mudr.Dobrkovskému.Je to nejlepší gynekolog s kterým jsem se setkala.Velmi příjemný,vše bezvadně vysvětlí,pečlivé vyšetření.Jsem velmi spokojena.Sestička aké moc prima.Přeji ať se jim daří a mají mnoho spokojenýh pacientek.Váňová

Velmi dobre zvladunta organizace navstev.Objednany pacient,jde na radu z 99% v case.
Informace o zdravotnim stavu a otazky s tim spojene jsou vzdy maximalne vysvetleny.

Empatický, zodpovědný, příjemný, profesionální, zkušený. jANA šPILAROVÁ