Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Paní doktorka je velmi pečlivá, vždy mi pomůže a poradí, i když to nemusí úplně spadat do jejího oboru působnosti. Také jsem hodně její profesionalitu ocenila v těhotenství.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Paní doktorka je výborná odbornice, velmi pečlivá. Velmi ji důvěřuji. Jsem ráda, že k ní chodím, neměnila bych!

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Jiný

Nejvíce mi vadily dlouhé čekací doby v čekárně. Hlavně v těhotenství to bylo dost nepohodlné sedět v čekárně i dvě hodiny.

Umístění: Zlínská poliklinika a.s. Preventivni prohlidka

Pani doktorku Plskovou bych rozhodne nikomu nedoporucila a ne jen kvuli jeji casto neprijemnemu vystupovani a malomluvnosti (asi mi do toho co mi je nic neni :). Poslednich par let mi vzdy pani doktorka naordinovala vaginalni pilulky/antibiotika na rozmnozenou spatnou bakterii. I kdyz jsem pani doktorce rikala, ze me zadna bolest, zapach, zbarveni vytoku ani svedeni netrapi. Asi 2x jsem to neresila a vzdy pilulky vzala, pote ale silene svedeni a paleni zacalo. Naposledy me ale doporuceni pani doktorky na chemoterapeutika na stejny problem zarazilo. Sla jsem na vysetreni k jine pani doktorce, ktera toto podezreni nepotvrdila. Kdyz jsem si za par tydnu zavolala na vysledky, pani doktorka Plskova rekla "Nic se tam nenaslo, ale dobre, ze jsme to prelecily...nehoraznost, takze bych si jen tak pro nic davala pilulky, ktere mi znici polovinu dobrych bakterii jen tak pro nic za nic!!! Uz niky vice.

Paní doktorka je málomluvná a pokud se sami nezeptáte, nic nevysvětlí. Při pohovoru s vámi zavírá oči. Čekací doba je zhruba hodina a půl. Vyšetření mě vždy bolelo (ve srovnání se současnou gynekoložkou), a proto jsem také od ní odešla. Nedoporučuji.

S paní doktorkou jsem spokojená tak na půl, vždy jsem byla spokojená v těhotenství s vyšetřením které udělala, až na to poslední když jsem se jí zeptala kolik malá odhadem měří a váží tak mi odpověděla že tohle nás tedka nezajímá... Při vyšetření je vždy citlivá a opatrná a jsem ráda, že jsem si mohla vybrat vždy jednorázové plastové zrcadla a necpala mi ty hnusné kovové. Akorát jak už tady bylo mnohokrát zmíněno, je málomluvná... Moc mi k vyšetření neřekla (naštěstí jsem neměla v průběhu těhotenství žádné problémy), pokaždé jsem si to musela až doma vyhledat na internetu co vůbec znamená zápis v těhotenské průkazce... Ale celkové hodnocení je kladné, v mém případě bych neměnila zatím...

Ze začátku jsem měla paní doktorku ráda, než jsem otěhotněla. Byla sice vždy málomluvná, ale to bych akceptovala. Když vás ale při sebemenším problému hned posílá jinam, kde se poté diví, že paní doktorka první nezavolala, zda je to nutné a vy jste v těhotenství zbytečně vystresovaná a lítáte po vyšetřeních, s tím jsem spokojená nebyla. Nehledě na to, že jsem vždy platila regulační poplatek, i když jsem se posléze dozvěděla, že v těhotenství je od nich člověk osvobozen. Sestra mi řekla až v posledním trimestru, když jsem byla na měření ozev, že poplatek neplatím. A když jsem přišla na kontrolu po šestinedělí a chtěla se informovat o rozestouplých břišních svalech, které se objevily už ve 3. trimestru, řekla mi, že nemá smysl psát rehabilitaci, protože prý 6 půlhodin mně to stejně nespraví a nebudu mít čas chodit do posilovny. Takže tak. Rehabilitace jsem tedy musela pořešit s praktickým lékařem a chodím cvičit. A ještě poslední věc, v průběhu těhotenství mi paní doktorka psala léky a vždy napsala pacient hradí sám, poté mě poslala na kontroly do nemocnice a tam mi paní doktorka léky psala také, ale vždy je hradila pojištˇovna. To je moje zkušenost, doporučila bych paní doktorku pouze bezproblémovým pacientkám, které se spokojí s rychlým vyšetřením nebo si přijdou pro recept.

Vadí mi dlouhé čekací doby a malá mluvnost paní doktorky. Jinak si myslím, že je vše v pořádku. V těhotenství dělá pokaždé ultrazvuk což já vítám

S paní doktorkou jsem velmi spokojená a v porodnici, kde se učím na porodní asistentku patří mezi nejpečlivější gynekoložky. Je profesionální, milá, možná trochu méně komunikativní, ale když mám problém, vše mi vysvětlí. Při vyšetření je velmi opatrná a šetrná.

Paní doktorku doporučuji,je milá, vstřícná a na všechny otázky ochotně odpoví. Už mám díky ní dvě krásné děti. Při těhotenství, Vás bude posílat na všechna patřičná vyšetření. Za mě tedy 1*.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den bylo by možné se objednat co nejdříve? Mám pozitivní těhotensky test ale ještě nejsme u žádného gynekologa děkuji pěkný den s pozdravem

měla jsem dovolenou a tak jsem Vám nemohla odpovědět dříve.
V ordinaci mám registrovaných spousty pacientek a tudíž kolem dovolené je problém
najít volné místo.Pokud se nerozhodnete pro jiného gynekologa,který např. nemá tak "plnou " ordinaci, můžete se dostavit v úterý např. kol 14 hod. k vyšetření a registraci.
Prosím potvrďte ev. termín na mailu ,který najdete na našich webových stránkách.
Prosím uveďte jméno a ročník narození a typ pojišťovny.
Dále si prosím prohlédněte webové stránky, kde najdete
v rubrice nabízená péče - formulář pro novou pacientku "Dotazník",který si již
můžete předem vyplnit.
Hezký den