Praktická lékařka pro děti a dorost
Antonínova 4464, Zlín

Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Chodíme k paní doktorce s dětmi od narození (nyní 4 a 6 let). Oceňuji osobní a lidský přístup, zkušenosti, vysokou odbornost, vstřícnost a ochotu poradit v čemkoliv a zodpovědět všechny dotazy. Léky předepisuje dle individuálních potřeb a stavu dítěte, vše konzultuje s rodiči a vysvětluje. Také sestra je vždy velmi příjemná. Mohu jen doporučit, kéž by bylo více takových lékařů.

Výborná paní doktorka, nemůžu si stěžovat. Jako mimino, jsem se k ní nikdy nebál chodit, skvělý přístup celých 18-19 let, kdy jsem ji navštěvoval. Nemůžu nic než vřele doporučit :)

Paní doktorka je velmi příjemná a vychází všem rodičům vstříc... Někdy to však vidím trochu jako nevýhodu... Podepíše kdykoliv a cokoliv, ale za celých osmnáct let, kdy jsem k ní chodila, mě neposlala ke specialistovi, přestože jsem měla vážnější zdravotní problémy, které byly odhaleny hned při vstupní prohlídce k praktickému lékaři.. Ibalgin považuje za odpověď na všechno..

Výborná paní doktorka,když byly dcery malé a byly nemocné mohla jsem volat v jakoukoli hodinu.To samé i dnes
Paní doktorko sme rádi,že Vás máme. děkujeme a at ste dlouho,dlouho zdravá i paní sestřičky,které sou velmi ochotné.

Paní doktorka je úžasný člověk, nemusím se jí bát, cokoliv zeptat při nemoci dcery .... Paní doktorka je profesionálka, dcera 7,5 roku se k ní těší, není vystresována, ani očkování jí nevadí - paní doktorka ji při očkování zabaví, povídají si spolu .... že si malá "včeličky" ani nevšimne. Perfektně dokáže poradit, má spoustu zkušeností ... Paní doktorko, ani náhodou nás nenapadne od Vás odejít!!! :-)

Výborná lékařka s profesionálním přístupem v nejlepším slova smyslu, skvělým vztahem k dětem a hlavně zdravým selským rozumem. Děkujeme za péči.

Výborná dětská lékařka!!!!!!Snad nejlepší ve zlínském kraji!! Vždy velmi ochotná a milá, vřele doporučuji!!!

Vynikající paní doktorka s rozumným a věcným přístupem.

Paní doktorka je to nejlepší, co mohlo mého syna v poli medicíny potkat. Od narození se mu plně věnuje, s námi diskutuje očkování, ptá se na reakce, pokud potřebujeme cokoliv v lékárně, neváhá napsat předpis. Máme problémy s motorickým vývojem, napsala nám spoustu doporučení, přímo z ordinace volá dotyčným specialistům a snaží se pro nás usmlouvat brzký termín, je odborně na výši a hlavně! neskutečně to s dětmi umí, je vidět, že má svou práci ráda, pomohla mi s kojením, s problémem ucpaného kanálku u syna, s jeho atopickou pokožkou. Zkrátka bezkonkurenčně nejlepší pediatr ze Zlína a snad i na světě :-). Děkujeme paní doktorko

Nejlepší paní doktorka v oboru pediatrie co znám.
Rozumná,přístupná názoru matky,věcná,sebevzdělává se.Velká životní praxe....Má zájem _stále o svůj obor.Obdivuji ji a doporučuji.