Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
Antonínova 4464, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

29 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost

Chodíme k paní doktorce s dětmi od narození (nyní 4 a 6 let). Oceňuji osobní a lidský přístup, zkušenosti, vysokou odbornost, vstřícnost a ochotu poradit v čemkoliv a zodpovědět všechny dotazy. Léky předepisuje dle individuálních potřeb a stavu dítěte, vše konzultuje s rodiči a vysvětluje. Také sestra je vždy velmi příjemná. Mohu jen doporučit, kéž by bylo více takových lékařů.

K
Ověřený profil

Výborná paní doktorka, nemůžu si stěžovat. Jako mimino, jsem se k ní nikdy nebál chodit, skvělý přístup celých 18-19 let, kdy jsem ji navštěvoval. Nemůžu nic než vřele doporučit :)

H
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi příjemná a vychází všem rodičům vstříc... Někdy to však vidím trochu jako nevýhodu... Podepíše kdykoliv a cokoliv, ale za celých osmnáct let, kdy jsem k ní chodila, mě neposlala ke specialistovi, přestože jsem měla vážnější zdravotní problémy, které byly odhaleny hned při vstupní prohlídce k praktickému lékaři.. Ibalgin považuje za odpověď na všechno..


Ověřený profil

Výborná paní doktorka,když byly dcery malé a byly nemocné mohla jsem volat v jakoukoli hodinu.To samé i dnes
Paní doktorko sme rádi,že Vás máme. děkujeme a at ste dlouho,dlouho zdravá i paní sestřičky,které sou velmi ochotné.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je úžasný člověk, nemusím se jí bát, cokoliv zeptat při nemoci dcery .... Paní doktorka je profesionálka, dcera 7,5 roku se k ní těší, není vystresována, ani očkování jí nevadí - paní doktorka ji při očkování zabaví, povídají si spolu .... že si malá "včeličky" ani nevšimne. Perfektně dokáže poradit, má spoustu zkušeností ... Paní doktorko, ani náhodou nás nenapadne od Vás odejít!!! :-)


B
Ověřený profil

Výborná lékařka s profesionálním přístupem v nejlepším slova smyslu, skvělým vztahem k dětem a hlavně zdravým selským rozumem. Děkujeme za péči.


Výborná dětská lékařka!!!!!!Snad nejlepší ve zlínském kraji!! Vždy velmi ochotná a milá, vřele doporučuji!!!


Vynikající paní doktorka s rozumným a věcným přístupem.


Ověřený profil

Paní doktorka je to nejlepší, co mohlo mého syna v poli medicíny potkat. Od narození se mu plně věnuje, s námi diskutuje očkování, ptá se na reakce, pokud potřebujeme cokoliv v lékárně, neváhá napsat předpis. Máme problémy s motorickým vývojem, napsala nám spoustu doporučení, přímo z ordinace volá dotyčným specialistům a snaží se pro nás usmlouvat brzký termín, je odborně na výši a hlavně! neskutečně to s dětmi umí, je vidět, že má svou práci ráda, pomohla mi s kojením, s problémem ucpaného kanálku u syna, s jeho atopickou pokožkou. Zkrátka bezkonkurenčně nejlepší pediatr ze Zlína a snad i na světě :-). Děkujeme paní doktorko


Nejlepší paní doktorka v oboru pediatrie co znám.
Rozumná,přístupná názoru matky,věcná,sebevzdělává se.Velká životní praxe....Má zájem _stále o svůj obor.Obdivuji ji a doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu