Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Pani doktorka je vyborny lekar, zrejme i clovek, diky spatne peci po operaci štitne zlazy trpim oboustranou parezou hlasivek, clovek nemuze dychat protoze hlasivky neotviraji pruchod na dychani,jako prvni se mi konecne snazi nekdo pomoct a dari se aspon castecne,chtela bych podekovat , tenhla pristup je i o lidskosti a v dnesni dobe se s nim uz malo potkavame,timto bych teto lekarce chtela podekovat ze svou praci i pristup k lidem dela vic nez 100%,mozna se zda byt prisna ,ale ja se usmivam na kazdeho mozna mi to jen vratila.velke dekuji ze muzu pri mem dvou letem diteti existovat Tumova Marcela

Názor přidán dne 10.07.12 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Paní doktorka je velmi dobrá lékařka.

Je super, vřele doporučuji

Po řadu let patřím k pacientům paní doktorky a s její péčí jsem maximálně spokojen po stránce odborné i lidské.

je viborna lekarka

Mudr Marcela Kolečkářová je naší milou rodinnou lékařkou ,dalo by se říct několík desetiletí,od dětských potíží až po velmi vážné problémy ,vždy její jak profesionální,lidský s úsměvem přátelský přístup .Odborník s krásnou lidskou tváří.Děkují.

je to vinikajici doktorka.