Praktický lékař pro děti a dorost
B. Martinů 812, Ostrava

Panelová 6116/1, Poruba, Ostrava

Chtěla bych přát všem rodičům takovou PANÍ DOKTORKU. Profesionál a velmi příjemná.

Uspěchaná, nepříjemná - v našem případě několikrát špatná diagnoza. Bez kytky k doktorce nechoď.

Naprosto neskutečná paní doktorka,po všech těch lékařích pro dospělé jsem si pro své děti nemohla více přát.Myslím,že léčí už jen svým úsměvem.Zajímá se nejen o samotné zdraví, ale i o vše kolem, o rodiče, o situaci v rodině, zkrátka o vše.A jestli to někdy tady bude číst,tak jen vzkazuju. Díky paní doktorko.

Pro děti ta nejlepší paní doktorka. Moc nám pomohla, když jsme měli problémy, vždycky ochotná, milá, navíc příjemné prostředí.Mohu jenom chválit

Lekarka Charvatova je opravdu PANI DOKTORKA.Je mila,ochotna,vstricna zkratka SUPER.

Vynikající lékařka, 100% profesionál, ale také velmi lidská. Syny měla a má v péči od miminka , takového lékaře a sestřičky bych přála všem .Děkuji.

Co tady napsat?Bylo by tady samé nej...je to prostě lékařka na pravém místě moc doporučuji.

Č

Máme jen ty nejlepší zkušenosti.Vynikající přistup paní doktorky i celého týmu.Děkujeme rodina Česlíková

Paní doktorka je velmi příjemná, milá a ochotná. Navíc zkušená a ví, co je třeba. Jsme rádi, že jsme u ní... Sestřičky bezvadné!! Někdy se mi zdá, že toho má hodně a je unavenější.. Ale to jsme občas všichni... Květa

profesionál na svém místě, který má vztah ke každému dítěti a zajímá se i o zázemí a rodinu dítěte. Jsem nesmírně vděčná, že se na ni můžeme obracet a to nejen se zdravotními, ale i případnými psychickými potížemi dětí