Praktický lékař pro děti a dorost
B. Martinů 812, Ostrava

Panelová 6116/1, Poruba, Ostrava

Paní MUDr. Marcela Charvátová je velmi dobrý pediatr, který od narození vzorně pečuje o naše dvě děti. Je to už hodně let:-)). Za tuto dobu jsme se vždy setkali s pozitivním a profesionálním přístupem. Vždy je velmi milá, usměvavá, vstřícná a co je asi nejdůležitější je to člověk s velým "Č", včetně toho, že je velmi kvalitní odborník. Jsme velmi spokojeni a vážíme si paní doktorky za její celkový přístup k dětem i rodičům. Děkujeme za vše.

Je perfektní, chodila jsem k ní já a teď i můj syn!

Přístup k pacientům i k jejich doprovodu

Na paní doktorku Charvátovou jsem se obrátila před narozením prvního syna a již první setkání naznačilo, že se jedná o člověka na správném místě, milá, příjemná, vstřícná, ochotná, připravená nabídnout pomoc už od prvních dnů po narození miminka. Nyní po dvouleté zkušenosti a druhém miminku bych rozšířila a vysokou profesionalitu a odbornost, milé sestřičky, které vytvoří pokaždé atmosféru, která se ve většině zdravotnických zařízení nevidí. Pohoda, úsměvy a podpora maminky ve chvílích, kdy je to potřeba. Děkujeme a přejeme hodně energie do další práce.

K paní doktorce Charvátové jsem chodila s oběmi, dnes již dospělými, dětmi a lepší lékařku jsem nepznala. Odborně absolutní špička a svým lidským přístupem k dětem i rodičům nemá konkurenci. Moc jí děkuji za všechnu péči, kterou mým dětem od narození až do doby dospělosti věnovala.

Je to nejlepší paní doktorka, co znám. Vždycky je příjemná a usměvavá, a to dokonce i když ordinuje na úkor svého volného času přes polední pauzu. Má neuvěřitelně milý a uklidňující přístup k dětem a vystrašeným maminkám... :-) Dcera se do její ordinace těší jako do nějaké herničky a doma už si taky hraje na paní doktorku... Lepší doktorku jsem si nemohla přát.

Pani doktorka Charvátová je velmi vstřícná, ochotná a usměvavá. I když dcera nebývá moc nemocná a chodíme hlavně na preventivní prohlídky a očkování, jsou návštěvy pokaždé pohodové a odcházíme z ordinace s úsměvem na tváři. I sestřičky jsou moc milé a hodné. Takže určitě doporučujeme.

Na doporučení jsem se k paní doktorce Charvátové přihlásili s naším miminkem, i když k ní dojíždíme 20km. Dnes je naší holčičce už 6 let a ani jednou jsme nelitovali našeho rozhodnutí. Dcera se před odběrem krve či očkování vždy ujišťuje, že to bude u doktorky Marcelky a pak je úplně klidná. Chválíme paní doktorku za její milý přístup, ochotu její i celé ordinace, ve které má skvělé sestřičky.Po stránce profesní je to v oboru absolutní špička a vždy nám přesně určila diagnozu. Jsme moc rádi, že ji máme :-))

Úžasná lékařka, odborník na pravém místě!!! Skvělý přístup celé ordinace - v dnešní době najít příjemnou lékařku a sestřičku je nadlidský výkon. Všem doporučujeme!!!!

Velmi milá p. doktorka. Bohužel syn dovršil 18let, tak musel přejít k jinému lékaři.Byli jsme spokojeni - vstřícnost, ochota. Prostě sluníčko. Příjemné prostředí i sestřičky.Moc děkujeme za péči, všem můžeme doporučit.