K paní doktorce jsem chodila od svých 15 let,několik let jsem měla různé ženské problémy,které se mi stále vraceli a paní doktorka je nedokázala vyléčit a řekla mi že si na to budu muset nejspíš zvyknout,vrchol byl když mi nevyšla citoligie a paní doktorka mi s chladnou hlavou řekla noo tak to vypadá že budete mít nejspíš rakovinu děložního čípku,jsou tam už i vyditelné patologické změny,ale to se potvrdí po další citologii,ani další citologie mi nevyšla, dobře tak mě doktorka hnala na operaci s tím že mám rakovinu!Nezdálo se mi to a tak jsem si našla jiného doktora a ten po jeho testech zjistil že jsem uplně zdravá,že žádnou rakovinu nemám,ale je to jen zánět který mi doktorka několik let zanedbávala.Proto si velice dobře rozmyslete tuto doktorku,ale jestli si rády počkáte několik hodin v čekárně i když jste obědnané a to nemluvím o ,,velice '' příjemné sestřičce,tak mohu jen doporučit ;)

S paní doktorkou jsem spokojená, problémy, které jsem měla se vyřešili. Mluví se mnou na rovinu. (někdy je to na nic, když se člověk dozví, to co nechtěl vědět :-)). Jen ten systém objednávání a čekání s lístečkama je docela divoký. Ale není jediným gynekologem v Děčíně, který má tento systém. Aspoň ten systém má a dá se s tím počítat. Nikdo nikoho nenutí, čekat v lékárně celý den. Člověku je řečen přibližný čas a ještě se telefonicky může ubezpečit, že platí. Autobusy tam jezdí, a posledně jsem tam byla i na kole. Nemám to také nejblíže, ale čas se dá vyplnit i jinak, když člověka nebaví sedět v čekárně.

S paní doktorkou Černou mám velmi dobré zkušenosti, chodím k ní už hodně let a nikdy se mi nestalo, že bych odcházela rozladěná z čehokoliv , co by se týkalo jejího přístupu ke mně, k pacientce. To, že čekání při telefonickém objednávání další měsíc je sice pravda, ale není to přece jediný způsob, jak přijít na prohlídku - 2x v týdnu je možnost v určenou dobu si vyzvednout kartičku s číslem a přibližným časovým údajem, na kolik hodin na vyšetření přijet. Samozřejmě ten den. Jasně, že je to složitější pro ty, které nemají odvoz, ale jednou za čas se tohle dá přece zvládnout. Oplatou za to je pak příjemná, velmi pečlivá lékařka, která - ano, je to pravda - s pacientkou mluví možná déle, než se čekajícím líbí, ale rozhodně si nemyslím, že je to "vykecávání", naopak - cítím z toho zájem a osobní přístup a je mi to mnohem příjemnější, než lékař beroucí jednu ženu za druhou jak na běžícím pásu, bez potřeby "trocha lidské komunikace"..A k názoru bolestivého vyšetření - za dlouhá léta u této lékařky se mi nikdy nestalo, že by vyšetření bylo necitlivé nebo dokonce bolestivé...Na tuto paní doktorku opravdu nedám dopustit a i touto cestou moc díky!!!

Tak čtu názory a musím taky přidat bohužel negativní.. Když jsem chodila prvních 5 let jen pro antikoncepci, neřešila jsem čekání - jednou za rok,jeden den člověk holt obětuje. Ale když jsem otěhotněla , chodila na prohlídky častěji, byla jsem nešťastná.. Systém, než se člověk dostane do ordinace je pro mě hrozný.. Pani doktorka stále přibírá pacienty, ale nevím proč, když evidentně už ve svém věku nestíhá.. Já chci odejít, doufám, že mě vezmou jinde a každý,kdo si hledá gynekologa, ať se radši pořádně rozmyslí, zda Dr. Černá je správná volba

Dobrý den, i já nemůžu paní doktorku doporučit a to hned z několika důvodů. První jsou již zmíněné čekácí lhůty a problém se na vyšetření vůbec objednat. Když paní doktorka vidí v kartě že jsem byla noposledy před rokem, tak asi budu potřebovat znovu,navíc také může docházet antikoncepce a podobně. Ale vy zavoláte 16 a oni vám řeknou, že si mám zavolat za měsíc 15, to se prý objednává, ted už je plno. Ale že mám ze zákona nárok být jednou za rok vyšetřená, to je zřejmě asi paní doktorce jedno. To tu nebudu mluvit o postávání před domem v 5 ráno. Za 6 let od registarace mi neprovedla jedinný jaterní test a to jsem zhruba v polovině prodělala mononukleozu. Vyšetření jsem vždy měla velice bolestivé. Jen to první do konečníku bylo v pohodě. Prsa mi prohmatala jen jednou a to až po stížnosti, že mě velice bolí. To, že se v ordinaci s pacientakami vykecává, budiž. Ted jsme přešla k jinému gynekologovi, který by mě přijal na vyšetření okamžitě kdybych chtěla, také si se mnou popvídal, ale o mých problémech. Jen se děsím aby mi na prvním vyšetření nezjistil něo vážného. Dokonce se zajímal zda mám bolestivou menstruaci, na to se mě paní doktorka nikdy nezptala a pan doktor řekl, že to budeme řešit. Říkám, že z ordinace kde jsme se registrovala jsem odcházela jako Alenka v říši divů :-) to jsou moje důvody, proč bych už nevolila paní doktorku, ale raději někoho jiného, ale samozřejmě chápu, že někdo s tím problém nemá. Já jsem tehdy jinou volbu než paní doktorku něměla, ale ted jsem ráda za změnu, která mě byla umožněna.

Protože mám jisté pohybové problémy,paní doktorce to nevadí a vždy mi výjde vstříc tak,aby kontrolu zvládla bez problémů.A jsem velice spokojená i s přístupem ke mně jako k člověku.Jsem pro ní žena a ne kus.

Paní doktorka a sestřička super!Mailem jsem žádala o registraci u ní..o vyšetření a o informace jak to tam chodí..Vždycky mi obratem odepsala.Přišla dřív do práce aby mě mohla vyšetřit,protože mám náročné zaměstnání a času málo.Od teď na paní doktorku Černou a sestřičku nedám dopustit :-)

Jsem velmi spokojená.

Je pravda, že jsou dlouhé čekací doby, ale zamysleli jste se některá z vás, co si ztěžujete, že paní doktorka dělá třeba i soudní gynekologii dětí? Ono když jí v sedm ráno policie přiveze nečekaně zneužívanou holčičku, se kterou stráví třeba hodinu a půl, tak se to špatně dohání. Samozřejmě by mohla každou pacientku urychlit tím, že by jí neposkytla rady, nevyslechla její problémy a nedostatečně vyšetřila, ale opravdu by to bylo podle vás lepší? Já jsem k paní doktorce chodila od mala a byla jsem s ní vždy velmi spokojená. Pravda je, že nedělá jaterní testy a po pár letech, kdy jsem brala HA jsem zjistila, že mám špatná játra a musela ji přestat brát, ale to je u mě bohužel geneticky dané. Teď čekám své první dítě a upřímně přemýšlím nad tím, že se na čas těhotenství a šestinedělí odstěhuju zpátky do Děčína (i když je to momentálně přes 300 km), jen abych měla doktorku s lidským přístupem a navíc odbornici. Vystřídala jsem řadu lékařů, ale nikoho tak výborného jako ona, jsem nikdy nepotkala.

Velmi osobní přístup paní doktorky, který měl zajisté navodit příjemnou atmosféru a důvěru, mi vždycky přišel jako milý vstřícný krok. Ale když jsem seděla v čekárně a byla si skoro jista, že důvod mého čekání není závažnost choroby pacientky, která je právě v ordinaci, ale její soukromý život, přiznávám, že mi to jako vstřícný krok nepřipadalo. Jinak paní doktorka je báječný gynekolog, vždycky byla velmi ochotná a precizní, ale čekací doba je pro mě nepřekonatelným problémem. Musela jsem od ní odejít.