Marcela Buriánková, zubař Volyně

MUDr. Marcela Buriánková

Uložit

Zubař Více

17 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nám. Svobody 36, Volyně
Stomatologická ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Dnes jsme ji navšívili neplánovaně s malým synem, kterého chytl zub a MUDr. Buriánková měla na Strakonicku sloužit pohotovost. Vzala nás přednostně, na syna byla velmi milá, vše mu vysvětlila. Sestra také velmi milá. Díky takovým doktorům pak nemají děti panický strach se zubařů i přesto, že zákrok dost bolí.

Skvělá, pečlivá, s lidským přístupem, vždy odvede 100% práci, v jednání velice příjemná, mohu jen doporučit. Petra Hříbalová

Ověřeny pacient

S pozitivními hodnoceními zde souhlasím. Moje dcera je schopná předstírat bolest zubu, jen aby za paní doktorkou mohla. Sama se návštěvy dožaduje a i když se jí v čekárně pro jistotu 3x zeptám, jestli tam opravdu chce, zjistím, že opravdu ano i když předem ví, co jí bude dělat. Zkušenosti s ní máme jen pozitivní a sama zvažuju, že bych si k ní na křeslo taky sedla :-) (přestěhovali jsme se sem).

Mohu vřele doporučit. Než jsem přešel k paní doktorce, tak jsem měl panickou hrůzu ze zubařů. U paní doktorky je vše bez problémů.Paní doktorka je citlivá a empatická. Cítím se u ní v pohodě, všechno vysvětlí. Ještě jednou, mohu ji sklidným srdcem doporučit. :-D

P
Ověřeny pacient

Velmi příjemný a profesionální přístup, vše podrobně vysvětlí, je vidět, že ji práce baví a to pacienti ocení. Trochu delší čekací doba se vyváží dokonalým pocitem z kvalitně vykonané práce.

A

S přístupem paní doktorky jsem velice, velice spokojena. Je milá, příjemná a vždy se snaží najít nejlepší způsob léčby. Před ní jsem navštěvovala jiného stomatologa a teprve tady jsem poznala, co je to skutečná péče. Chválím i sestřičku a paní na zubní hygienu! Fakt SUPER,DOPORUCUJI!!

N

je proste nejlepsi na svete!

nedopuručuji

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

N

Za paní doktorkou jezdím z Prahy. Jsem velice spokojená po všech stránkách, a proto mi to za dojíždění rozhodně stojí. Mohu jen doporučit!

V

S poskytovanou péčí jsem velmi spokojená. Oceňuji profesionální přístup a vstřícnost.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti