Praktický lékař pro děti a dorost
Masarykova 900, Orlová

Paní doktorku silně nedoporučuji! S odstupem mohu říci, že zanedbala spoustu věcí. Chřipku a nachlazení vyléčit umí, ale když se jedná o něco závažnějšího, co vyřešit nedokáže, klidně vás vykáže z ordinace s tím, že jste hypochondr. Nehledá řešení, což je smutné a neprofesionální.

Paní doktorka je moc hodná ,je taky moc milá a sestřička je učiněnej anděl:)Doporučuji!!

Pani doktorka velice milá,trpělivá vždy dobře poradí,vše vysvětlí na antibiotika nespěchá.Sestřička na svém místě-prostě perfektní.Jsme rádi,že chodíme právě sem.

Paní doktorku nedoporučuji, mám s ní špatné zkušenosti,hlavně poté, co mého 3 letého syna, léčeného z laryngitidy mu napsala kalcium a přes výkend byl mimo a hned v pondělí dostal antibiotika. Nedoporučuji, na vše píše kalcium a kapky.

Velmi dobrá lékařka, včetně zdr.sester.

Kdysi moje paní doktorka a dneska mého syna. To už snad vypovídá o kvalitě. A ta její sestřička to je Anděl.

Výborný lékař a sestřička taktéž.

není tak nejhorší ale kouka hodně do monitoru než na děti

Lékařka je velmi trpělivá,zvažuje různé způsoby léčby,na antibiotika nespěchá. Vyslechne,poradí. Sestřička je trpělivost sama,uplně fajn k dětem. Mohu jen doporučit.

P. doktorka je dobrá diagnostička. Jsme s ní moc spokojeni. Velice vstřícná, ochotná pomoci a poradit. Sestřička super, moc, moc hodná.