Odborný lékař gastroenterologie
Rydultowská 1370, Orlová

Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Velmi dobrý lékař. Problém vyřešen. Doporučuji.Dle mé zkušenosti je vhodné se objednat během dnů, ve kterých je to umožněno, paní doktorka má hodně pacientů, takže si jinak člověk musí počkat (mimochodem jako všude jinde-minulý týden u očního jsem byla objednána na 7:00, na řadu jsem přišla v 10:00, holt jsme asi všichni lazaři:-)

Maminka šla k panu doktorovi na kolonoskopii s obavami. Dle jejich slov není toto vyšetření tak hrozné jak se někdy říká. Samozřejmě záleží na lékaři,který tento úkon provádí. Pan doktor Fratrič, je velmi ohleduplný, citlivý, milý člověk, který pomůže tuto nepříjemnost zvládnout. Za jeho přístup děkujeme. A usměvavé a ochotné sestřičce také! Pacientka Marta

Pan doktor je vynikající odborník, rozvážný s lidským přístupem.Všem mohu vřele doporučit.
Panu doktorovi za vše děkuji.

Byl jsem u pana doktora na kolonoskopii a můžu jen potvrdit to co píší ostatní.Uplná spokojenost.Měl jsem obavy ale rychle zmizeli.Více takových doktorů.A sestřičku má taky vynikajíci.

Jsem s panem doktorem velmi spokojená. Lidský, citlivý, profesionální přístup. Všem vřele doporučuji.
I. Rohlová

vynikající

Byl jsem u pana doktora 2krát na kolonoskopii.
Poprvé 2009 podruhé teď v lednu.Poprvé jsem se vyšetření celkem obával,ale zbytečně.Vše proběhlo bez problémů ,samozřejmě je to poněkud jiné vyšetření než např.rentgen.
Podruhé jsem se vyšetření neobával vůbec,je to hlavně hodně o psychice.
Nějaké extrémní bolesti jsem teda nezažil,sem tam to zabolí,ale pan doktor to vycítí, počká,popíše průběh,všechno vidíte na monitoru.
Samotné vyšetření je spíš takové vysvobození od skoro 22 hodin hladovění a sezení na WC.Spíš mě bolel zadek z WC papíru. Po tolika "akcích" na WC mi připadal jak šmyrgl papír.Při druhém vyšetření jsem už měl namontovanou WC bidetku a heřmánkový krém takže v pohodě.

ANO JE TO NEJLEPŠI DOKTOR,MELA JSEM ZANET ZALUDKU CHODILA SEM DO KARVINE A TEN BYL DRASTICKY NIKDY SEM MU TU HADICI NESPOLKLA.ALE U PANA DOKTORA FRATRIČE JSEM TO NA POPRVE SPOLKLA A ANI TO NEBOLELO,FAKT SUPER DOKTOR A HODNE SESTŘIČKY,TO MALO KTERY DOKTOR CITI S PACIENTAMI ALE ON JO I JEHO SESTŘIČKY.VŠEM DOPORUČUJI KDYŽ MATE NEJAKY PROBLEM ZE ŽALUDKEM TAK BEŽTE K NEMU POMUŽE VAMA HLAVNE PORADI.SUPER DOKTOR.

Souhlasím se všemi, že je slušný, zdvořilý, ale přijde mi, že se vyhýbá těžším případům, do všeho ho je třeba nutit, sám se jen přeptá na problémy aniž by navrhl nějaké nové postupy, informoval o novinkách v léčbě. Jen se zeptá, zda potřebujete recept. A když už ho vypíše, tak jen minimální množství a ještě zatrhne - hradí pacient. Nechápu to, je omezován nějakými limity, či co ? Mám z něho smíšené pocity. Působí dojmem takového suchara.

Reaguji na dr.Fratriče,je až neuvěřitelné do jaké pohody se člověk dostane,jen když s ním začne mluvit,je to doktor,který bohužel provádí samá nepříjemná vyšetření,ale i tak tato vyšetření, díky jeho příjemného a klidného vystupování,se dají zvládnout v pohodě,je to prostě lidský doktor,ke kterému se člověk vrací s naprostým klidem,děkuji za to