Praktický lékař stomatolog
Rooseveltova 14, Opava

Nejlepší dentista, jakého jsem zatím potkal. Bohužel před ním jsem měl většinou špatné zkušenosti a trauma z dětství. Chodil jsem k němu na Konzervační oddělení, Klinika zubního lékařství FN a LF UP Olomouc, kam mě poslala sama předcházející zubařka. Na prvním rengenu okamžitě viděl zbytek nervu, který předcházející zubařka po 3 rengenech a měsíci léčby neviděla a pravidelně co víkend jsem kvůli ní končil na pohotovosti. Pan doktor Buchta mi pak zachránil ještě další zub, se kterým si hrál několik návštěv a spoustu hodin jen aby jej zachránil. Místo implantátu mám teď díky němu jen korunku.

Chodím k němu od malička. Je to skvělý doktor, bez něhož bych už asi neměla ani jeden vlastní zub.. Zachraňuje a spravuje co se dá a kde se dá, nedám na něj dopustit a i když je jeho přístup někdy razantní, vždy se to vyplatí, jelikož jsem nikdy nepřišla s reklamací nějakého jeho výkonu. Děsím se, že si jednou budu muset hledat jiného zubaře.

Musím říct, že neznám jiného doktora, který by mně po 6 letech ( pobyt mimo ČR ) ochotně vzal zpět ( kór v dnešní době, kdy zubaři prostě nejsou ) a během 2 dnů mi opravil komplet veškeré poškozené zuby :) a to prosím bylo 10 plomb a jeden kompletně zrekonstruovaný zub!!! Celé to bylo bez umrtvení a NAPROSTO bezbolestné! Takže nechápu co tady někteří píšou, podle mně je to výmysl, nebo má někdo nějáký problém s panem doktorem na osobní rovnině...gf

Jsme velmi spokojeni, přístup, kvalita péče je vynikající a cením si i toho, že jsou rozumně dodržovány i objednací časy.

Chodím pravidelně na preventivní prohlídky, ale při každé (už 4 roky) jsem panu doktorovi zdůrazňovala přechodnou bolest jednoho zuby, stále říkal, že je v pořádku a nevidí tam žádný kaz, bylo mi to zvláštní, ale důvěřovala jsem mu. Na poslední preventivní prohlídce mi udělal pouze Rtg. vyšetření a na zuby se ani nepodíval a stále tvrdil, že všchny zuby jsou v pořádku, že tam žádný kaz není. Po 4 letech jsem to bolestí už nemohla vydržet a byla jsem nucena navštívit zubní kliniku v Brně, kde mi paní doktorka po rtg snímku a vyšetření sondou zjistila, že mám velký kaz, který je už tak 3-4 roky starý! Mám zánět dásna, kosti, musela mi trhat nervy, brala jsem antibiotika a bolesti mám stále, protože bolest je už po tolika zanedbaných letech chronická. Není taky vůbec jisté, zda zub vůbec zachrání a nebo taky o něj příjdu, díky nepečlivosti pana doktora, který kaz neviděl! K čemu pak pravidelné prohlídky, když člověk dopadne nakonec takto? Je to nepečlivost a neodbornost lékaře!

Pan doktor a jeho sestra p. Evelyna jsou ti nejlepsi stomatologove,ktere jsem za cely zivot poznala.Jezdim za panem doktorem az z Prahy,kdyz neordinuje,vezme me velice ochotne p.Evelyna.Jsou to spickovi doktori.Moc dekuji!Zuzana

Pan doktor Buchta je velmi profesionální stomatolog, který dobře rozumí
svému oboru. Důkazem toho je nejen špičkové vybavení jeho ordinace, ale také
aplikace moderních medicinských poznatků, které uplatňuje v praktické péči
o své pacienty. S jeho péčí jsem byl vždy maximálně spokojen.
Proto nechápu kritiku paní Rabakové, která se neopírá o žádné relevantní
argumenty (např. tmavé oblečení při ošetřování, nebo ´´doživotní zmrzačení
zubů´´). Je však také dobře, že zde autorka uvádí stanovisko stomatologické
komory, která se vyjádřila ve prospěch pana doktora.
Myslím si, že kdyby bylo takových lékařů více, bylo by to jen dobře.
Zvláště v dnešní době, která trpí nedostatkem zubních lékařů a kdy není vůbec samozřejmostí mít svého zubaře.

Navštěvuji ho už 10 let a nemůžu nic vytknout.Výborný stomatolog.

Proste umelec ve svem oboru!

S panem doktorem jsem VELICE SPOKOJENÁ nejen já, ale celá má rodina která k nemu pravidelne chodí. Pan doktor stále invetuje peníze do své ordinace a tím nám zaručuje skvelý výsledek!! Nedávno mi delal rentgen a ješte neco. Kdyby nekoupil tato zařízení, musela bych opet lítat po nemocnicích, jakož to bývalo zvykem u jiných doktorů. Opravdu DOPORUČUJI!